Boże Narodzenie

Świąteczna kartka :)

Miejskie Przedszkole Nr 57 Im. Krasnala Hałabały w Katowicach we współpracy z miesięcznikiem "Wychowanie w Przedszkolu" ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat, oraz nauczycieli do ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Świąteczna kartka."
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to okres radości i ciepła, czas składania sobie życzeń i wysyłania świątecznych kartek. Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat, oraz nauczycieli do wykonania kartek świątecznych, oddający wspaniały klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Format kartki: maksymalnie A4.
Ilość wykonanych kartek: dowolna.
Technikę wykonania kartki wybierzcie sami: możecie rysować, malować, wyklejać, czy też połączyć wszystkie techniki, tworząc świąteczny kolaż.
Warunki konkursu:
• Kartki wykonane samodzielnie przez dzieci powinny zawierać z tyłu metryczkę: imię i nazwisko, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
• Kartki wykonane przez nauczycieli powinny zawierać imię i nazwisko nauczyciela, adres, telefon, e-mail placówki.
• Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.
• Komisja powołana przez organizatorów konkursu, drogą losowania wyłoni 50 zwycięzców w dwóch kategoriach:
I. Dzieci.
II. Nauczycieli.

• Autorzy wylosowanych prac otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy.
• Fundatorami nagród jest miesięcznik dla nauczycieli i dyrektorów przedszkoli "Wychowanie w Przedszkolu".

• Lista nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na Stronie Redakcji
• Termin składania prac upływa z dniem 29 listopada 2013 r., (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 6 grudnia 2013 r.
• Prace należy wysłać na adres organizatora:
Miejskie Przedszkole Nr 57 Im. Krasnala Hałabały w Katowicach, Ul. Piastów 13, 40-866, Katowice, woj. śląskie.
Z najlepszymi życzeniami
koordynatorki konkursu:
Agnieszka Kubiczek ([email protected]), Renata Mazur – Turoń, Monika Nowak.
05.10.2013
Agnieszka Kubiczek