Świąteczna kartka - konkurs dla dzieci z Dyzina

"Świąteczna kartka”

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to okres radości i ciepła, czas składania sobie życzeń i wysyłania świątecznych kartek.

Punkt Przedszkolny „Leśne Skrzaty” w Dyzinie ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 2-4 lata z Dyzina i okolic wraz z ich Tatusiami do udziału w konkursie plastycznym pt. „Świąteczna kartka.”

Warunkiem udziału w konkursie jest zaprojektowanie i wykonanie kartki pełnej ciepła i radości, oddającej wspaniały klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przez dziecko i jego Tatę.

Format kartki: A5.

Technikę wykonania kartki wybierzcie sami: możecie rysować, malować, wyklejać czy też połączyć wszystkie techniki, tworząc świąteczny kolaż.

Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni zdobywców 3 miejsc.

Kartki oceniane będą pod względem pomysłowości w interpretacji tematu.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Termin składania prac upływa z dniem 14 grudnia 2012 r.. Prace należy dostarczyć do Punktu Przedszkolnego Dyzin 7.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Świątecznego spotkania 18.XII w Punkcie Przedszkolnym „Leśne Skrzaty”.
Konkurs trwa do: 2012-12-14, 00:00
wpis edytowano 2012-12-04, 11:16