Świąteczna kartka - konkurs ogólnopolski undefined
Boże Narodzenie

Świąteczna kartka - konkurs ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs "Świąteczna kartka"
organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 57
im. Krasnala Hałabały w Katowicach
pod patronatem medialnym "Bliżej Przedszkola"

Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat oraz nauczycieli do ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Świąteczna kartka."

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to okres radości i ciepła, czas składania sobie życzeń i wysyłania świątecznych kartek. Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat, oraz nauczycieli do udziału w naszym konkursie. Zaprojektujcie i wykonajcie kartkę pełną ciepła i radości, oddając wspaniały klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Format kartki: maksymalnie A4.

Technikę wykonania kartki wybierzcie sami: możecie rysować, malować, wyklejać czy też połączyć wszystkie techniki, tworząc świąteczny kolaż.

Warunki konkursu:

-Kartki wykonane samodzielnie przez dzieci powinny zawierać z tyłu metryczkę: imię i nazwisko, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
-Kartki wykonane przez nauczycieli powinny zawierać imię i nazwisko nauczyciela, adres, telefon, e-mail placówki.
-Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.
-Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni zdobywców 3 pierwszych miejsc w dwóch kategoriach:

I DZIECI
- grupy młodsze 3,4-latki,
- grupy starsze 5,6-latki.
II NAUCZYCIELE

-Kartki oceniane będą pod względem samodzielności, pomysłowości w interpretacji tematu.
-Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe nagrody i dyplomy.
-Fundatorami nagród są:
___a. Miesięcznik "Bliżej Przedszkola",
___b. Miejskie Przedszkole Nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach.

-Lista nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na Stronie Redakcji "BLIŻEJ PRZEDSZKOLA" www.blizejprzedszkola.pl,
-Termin składania prac upływa z dniem 5 grudnia 2012 r., (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
-Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia 2012 r.
-Prace należy wysłać na adres organizatora:
Miejskie Przedszkole Nr 57 Im. Krasnala Hałabały w Katowicach, Ul. Piastów 13, 40-866 z dopiskiem "Świąteczna kartka".

Sponsorzy nagród:

-Miesięcznik "BLIŻEJ PRZEDSZKOLA",
-Miejskie Przedszkole Nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach.

Z najlepszymi życzeniami
koordynatorki konkursu:
Agnieszka Kubiczek ([email protected]), Renata Mazur – Turoń, Monika Nowak.

05.09.2012