Ulubiona postać z bajki Disneya - ogólnopolski konkurs plastyczny

Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału
w ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym pod hasłem:
"Ulubiona postać z bajki Disneya”

Cele konkursu:
  • Poznawanie bohaterów bajek Walta Disneya.
  • Kształcenie umiejętności wyrażania dziecięcych przeżyć estetycznych w formie plastycznej.
  • Rozwijanie inwencji twórczej i fantazji dzieci.
  • Wzbogacenie doświadczeń plastycznych dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci 3-6-letnich.

2. Technika wykonania prac dowolna, praca płaska, format max. A3.

3. Ilość prac z jednej placówki: maksymalnie 2.

4. Na konkurs można zgłaszać tylko prace indywidualne, wykluczone są prace przestrzenne i zbiorowe.

6. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki oraz imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca. Metryczkę prosimy zamieścić z przodu pracy w prawym dolnym rogu.

7. Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs plastyczny” należy przesłać lub dostarczyć do dn. 15. 05. 2013 na adres:

Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya
41-253 Czeladź
tel. 32 265-38-77

9. Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.

10. Nagrodzonych zostanie pięć pierwszych miejsc w dwóch kategoriach wiekowych. Nauczyciele otrzymają podziękowania.

I kategoria – dzieci w wieku 3 - 4 lat.
II kategoria – dzieci w wieku 5 - 6 lat.

11. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatorki.

12. Zwycięskie przedszkola zostaną powiadomione o wynikach telefonicznie lub e-mailem.

13. Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora.

14. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób oraz nauczycieli pod kierunkiem, których zostały wykonane prace.

15. O terminie rozstrzygnięcia konkursu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.

Osoby odpowiedzialne z przebieg konkursu: Agata Skupień, Katarzyna Sarnik, Marta Szczepańczyk.
Konkurs trwa do: 2013-05-15, 00:00
wpis edytowano 2013-03-07, 11:04