"W rodzinnym obiektywie- piękno naszej okolicy" undefined

"W rodzinnym obiektywie- piękno naszej okolicy"

Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców
"W rodzinnym obiektywie- piękno naszej okolicy".

Osoby, które chcą wziąć udział mogą dostarczać zdjęcia fotografując Nową- Hutę i okolice podczas wiosennych spacerów.

Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficzny pt.
"W rodzinnym obiektywie- piękno naszej dzielnicy".
Każdy przedszkolak ma ulubione miejsca wypoczynku spacerów dokąd chętnie wybiera się z Rodzicami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek, podczas których będzie można poprzyglądać się bardziej i uwiecznić w obiektywie aparatu piękno swojej dzielnicy. Otwieramy szeroko oczy, wychodzimy z domów zabieramy ze sobą kochanych Rodziców i poszukujemy interesujących miejsc, krajobrazów, ciekawych budowli, które można sfotografować w naszej dzielnicy.

1.Celem konkursu jest:
– rozbudzanie zainteresowania dzieci i ukazywania różnorodności piękna naszej dzielnicy;
– poszerzanie wiedzy dzieci na temat dzielnicy i jej okolic (krajobrazu, zabytków również przyrodniczych);
– rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców;
– zachęcanie do wspólnego spędzania czasu;

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci wraz z Rodzicami z Samorządowego Przedszkola nr.125 im. Jana Marcina Szancera os Tysiąclecia 12 31-605 Kraków.

3. Osoby koordynujące konkurs:
Elżbieta Czajka, Kinga Stępniak.

4. Termin składania prac do 18.06.2018 r.

5. Warunki uczestnictwa w konkursie:

-Zdjęcia w formacie 21×15 przedstawiające
(krajobraz, zabytki, również przyrodnicze w ciekawym otoczeniu, interesujące budowle, budynki w naszej dzielnicy ).
-Do zdjęć umieszczonych w kopercie należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora oraz Rodzica, nazwa grupy do której uczęszcza.
- Zdjęcia nadesłane na Konkurs mogą być wykonane zarówno w technice kolorowej, jak i czarno-białej.
- Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 fotografie.
-Prace składamy u nauczycielek prowadzących grupę, z której jest autor zdjęć.
-Zgłaszając prace uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej i poza placówką.

6. O wynikach konkursu poinformowani zostaną uczestniczy na festynie rodzinnym 21 czerwca.

7. Na zwycięzców czekają piękne nagrody i dyplomy, każdy uczestnik zostanie nagrodzony.

8. Prace konkursowe będziemy podziwiać w na wystawie w holu naszego przedszkola.

9. Zdjęcia zostaną zwrócone po ich prezentacji i na prośbę autora.

10. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej: www.przedszkole125krakow.przedszkolowo.pl oraz w Samorządowym Przedszkolu nr 125 im Jana Marcina Szancera w Krakowie.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym!!!!!!!!!!!!!

Kinga Stępniak