Wakacje moich marzeń

"Wakacje moich marzeń"

Niepubliczne przedszkole "Akademia Wesołych Przedszkolaków" w Lublinie zaprasza dzieci do wzięcia udziału

w Lubelskim konkursie plastycznym pod hasłem:

"Wakacje moich marzeń"

ZASIĘG KONKURSU: Lublin i województwo lubelskie.

Celem konkursu jest:

- czerpanie radości z procesu tworzenia

- pobudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci

- wyszukiwanie i promowanie talentów plastycznych

- zastosowanie ciekawych technik plastycznych

Regulamin konkursu:

1. Adresaci konkursu: dzieci w wieku 3-6 lat. Kategorie wiekowe: I kategoria: dzieci 3, 4 – letnie, II kategoria: dzieci 5, 6 – letnie.

2. Technika dowolna, format prac A4.

3. Kryteria oceny prac: oryginalność, ciekawe techniki plastyczne, walory artystyczne, samodzielność.

4. Ilość prac- z jednej placówki maksymalnie dwie prace z każdej kategorii wiekowej.

5. Każda praca na odwrocie powinna być opatrzona metryczką, zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, telefon, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, tytuł pracy.

6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci.

7. Prace należy nadesłać w terminie do 15 czerwca 2012 r. na adres organizatora:

AKADEMIA WESOŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE
ul. Nałkowskich 107/3U

8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 czerwca 2012r.

9. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność organizatora. Oceniane będą przez niezależne jury.

10. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione telefonicznie lub mailowo.

11. Prace niezgodne z regulaminem lub nadesłane po terminie nie będą oceniane.

12. Dla laureatów przewidziane są dyplomy, które zostaną przesłane pocztą na adres placówki.

Organizatorzy konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za niezawinione przez organizatora działanie P.P.U.P ,,Poczty Polskiej".

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 509702485

Organizatorzy konkursu: nauczycielki Niepublicznego Przedszkola - "Akademia Wesołych Przedszkolaków" w Lublinie:
Agnieszka Miciuła, Beata Czapska–Rybak

12.05.2012