Wakacje z wyobraźnią undefined

Wakacje z wyobraźnią

Czas wakacji to idealny moment na pobudzanie wyobraźni dziecka. Po za podróżami rodzinnymi, koloniami jest to moment na spokojną lekturę ulubionej książeczki wraz z dzieckiem.

Prace plastyczne również znakomicie wpływają na wenę twórczą u dzieci i dlatego zorganizowaliśmy dla Was konkurs!

Na pewno każde z Waszych dzieci ma swoją ulubioną bajeczkę, baśń. Zobrazuj ulubiony moment, postać lub po prostu książeczkę, baśń lub bajkę.

Oczywiście technika wykonania pracy dowolna.

Przesyłajcie prace do nas (w pliku .jpg) na adres [email protected] lub tradycyjnie pocztą na adres:
ABC Media Publishing sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 3d
56-400 Oleśnica

Przy zgłoszeniu (mailowym i pocztowym) należy podać tytuł konkursu, imię, nazwisko, wiek autora pracy i zwrotny adres mailowy.

Na prace czekamy do końca wakacji, czyli 30.08.2013 do godziny 10:00, w ten sam dzień zostaną ogłoszone wyniki.

Nagrodzone zostanie 5 prac wybranych przez Jury, których autorzy otrzymają książeczkę.

Nagrodami są:
"Alicja w Krainie Czarów. Alicja po drugiej stronie zwierciadła" Autor: Lewis Carroll
"KrUlewna Śnieżka" Autor: Bohdan Butenko

Zapraszamy na stronę konkursową: http://www.lulek.tv/contests/dashboard/36/wakacje-z-wyobraznia
10.07.2013
ABC Media Publishing