WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. " UROKI JESIENI" undefined

WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. " UROKI JESIENI"

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci z naszego przedszkola do udziału w konkursie fotograficznym pt. " UROKI JESIENI "

Każdy przedszkolak ma ulubione miejsce wypoczynku, spacerów, dokąd chętnie wybiera się z rodzicami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek podczas których, będziecie Państwo mogli uwiecznić w obiektywie swoje dzieci w otaczającym krajobrazie.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Organizator:
Przedszkole w Potęgowie.

Cel konkursu:
· rozbudzanie wśród dzieci zainteresowań otaczającą przyrodą
· uwrażliwianie na piękno krajobrazu przyrodniczego
· promowanie pasji fotograficznych

Uczestnicy:
Konkurs adresowany jest do dzieci z naszego przedszkola i ich rodziców (opiekunów)

Warunki uczestnictwa:
· Zdjęcia należy wykonać w technice kolorowej w formacie minimum 15 cm x 21 cm.
· Jeden uczestnik może zgłosić jedną pracę fotograficzną.Do zdjęć należy dołączyć ich wersję elektroniczną na płycie CD.
· Pracę należy dostarczyć w zamkniętej kopercie.
· Do fotografii należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora, nazwą grupy przedszkolnej oraz tytułem pracy.
· Zgłaszając prace uczestnik (prawny opiekun dziecka) jednocześnie wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej oraz w materiałach związanych z konkursem.
· W ocenie prac konkursowych pod uwagę będą brane głównie: pozytywny przekaz, walory artystyczne oraz estetyka.
· Planowane jest przyznanie I, II, III miejsca.
· Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy natomiast zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.
· Zgłoszone do konkursu prace będą zaprezentowane na wystawie w holu przedszkola oraz zamieszczone na stronie internetowej placówki.

Termin dostarczania zdjęć:
Zdjęcia wraz z płytą CD należy dostarczać P. Marzenie Jasińskiej do 31 października 2017r.

Ogłoszenie wyników konkursu:
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 6 listopada 2017r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

20.10.2017
Marzena Jasińska