"Wiem co jem!" - historyjka obrazkowa - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined
Dzień Zdrowia

"Wiem co jem!" - historyjka obrazkowa - ogólnopolski konkurs plastyczny

Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie
zaprasza na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Wiem co jem!"

Cel konkursu:
-promowanie zdrowej żywności
-kształtowanie postaw prozdrowotnych,
-pobudzanie do myślenia przyczynowo- skutkowego,
-rozwijanie twórczej wyobraźni.

Regulamin Konkursu:

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest stworzenie historyjki obrazkowej, której mottem przewodnim jest "Wiem co jem!".

2. Historyjka powinna zawierać minimum 2 obrazki z krótkim opisem na odwrocie, ale nie więcej niż 4.

3. Pojedyncze obrazki powinny być wykonane w formacie A4.

4. Termin nadesłania prac: 30 kwietnia 2013

5. Technika dowolna.

6. Jedno dziecko może nadesłać jedną historyjkę (prace zbiorowe nie będą oceniane).

7. Organizator przewidział nagrody i dyplomy dla zwycięzców: I, II, III oraz wyróżnienia.

8. Komisja konkursowa będzie oceniać prace pod względem oryginalności i pomysłowości, estetyki oraz techniki wykonania prac.

9. Wyniki konkursu ogłoszone będą na stronie bliżej przedszkola.pl oraz stronie przedszkola: przedszkole6chelm.y0.pl

10. Każda praca powinna zawierać czytelną metryczkę: imię, nazwisko, wiek dziecka, nauczyciel bądź opiekun prowadzący oraz telefon, adres, na który należy wysłać nagrodę, dyplom.

11. Osoby , które chcą otrzymać dyplom za udział w konkursie proszone są o podanie adresu e-mail.

12. Prace prosimy wysyłać na adres:

Przedszkole Miejskie Nr 6
22-100 Chełm