Wrocław. Konkurs plastyczny dla dzieci od lat 4

Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży (w wieku od 4 do 19 lat) mieszkających lub uczących się (uczęszczających do przedszkoli) we Wrocławiu.

Konkurs objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej na przynajmniej jeden z tematów:
1) Nie przekreślaj marzeń, czyli karta Super Mocy. Pocztówki, które mogą stać się wsparciem w trudnych chwilach.
2) (Nie)pełnosprawność.

Technika wykonania pracy jest dowolna.

Termin zgłaszania prac to 5 grudnia br., do końca dnia.
Prace w formie elektronicznej (np. skan lub zdjęcie) wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres: konkurs@stwardnienierozsiane.info

Informacje na temat konkursu oraz regulamin znajduje się na stronie: www.stwardnienierozsiane.info

Dla laureatów konkursu przygotowaliśmy nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
Wręczenie nagród odbędzie się w dn. 7 grudnia br. podczas Konferencji „SM - i co z tego…” w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. W przypadku braku możliwości przybycia na wręczenie nagród - zostaną ustalone indywidualne terminy odbioru.

Nauczycielom, którzy przygotowują dzieci do konkursu - Fundacja przesyła pisemne podziękowania i zaświadczenie (wymagany jest kontakt z Fundacją w tej sprawie).
Konkurs trwa do: 2019-12-05, 23:59