Konkursy

  • Serdecznie wszystkim gratulujemy A oto wynikiI miejsce - Liliana Makus- MisieII miejsce - Maksymilian Gmyrek - Jagódki III miejsce Zofia Brzozowska - Jeżyki Wszystkim dzieciom i Rodzicom dziękujemy za udział i GRATULUJEMY.

    2018-12-07, 18:57 Barbara Kowalska
  • Dnia 28 listopada nastąpiło wyłonienie zwycięzców konkursu plastycznego pt. „Moja ulubiona postać z bajki”. Celem konkursu było: rozwijanie uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej i kreatywności, propagowanie czytania dzieciom bajek i baśni, popularyzowanie twórczości literackiej wśród dzieci. Konkurs przeznaczony był dla dzieci

    2018-10-29, 20:09 Jolanta Karska
  • WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO - LITERACKIEGO "OBRAZ MOJEJ OJCZYZNY"ZORGANIZOWANEGO PRZEZ PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 50 W SOSNOWCU KONKURS PLASTYCZNYI MIEJSCE:JAKUB ŁUKASZ SOPRYCHOCHRONKA ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK BDNPNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE, PILZNOII MIEJSCE:EWA BIELECKA 6 LATSAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 14O IM. KRASNALA HAŁABAŁY,

    2018-10-28, 20:46 Monika Radko
  • Wyniki konkursu "BÓG, HONOR,OJCZYZNA"I miejsce: Marcelina Łakomy z Przedszkola Samorządowego nr 2 w SułkowicachII miejsce: Filip Król z Przedszkola Samorządowego w Rudniku Bartłomiej Dybaś z Przedszkola Samorządowego w RudnikuIII miejsce: Karolina Wilk z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Sułkowicach Hanna Dynur z Przedszkola Samorządowego

    2018-10-21, 17:13 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Znane i nieznane zabytki Paryża”I MIEJSCEMilena W., lat 6Samorządowe Przedszkole w PrzecławiuII MIEJSCEHelena Sz., lat 6Samorządowe Przedszkole Nr 33 w KrakowieIII MIEJSCE Kacper K., lat 5Przedszkole Miejskie Nr 3 w ŁańcucieWYRÓŻNIENIAMaja F., lat 6Samorządowe Przedszkole w PrzecławiuMilena W., lat

    2018-10-19, 09:44 Sylwia Duśko
  • O8 listopada w Przedszkolu Publicznym Nr 13 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu międzyprzedszkolnego „Moja Ojczyzna - Wolność w Kolorach”.Główne nagrody otrzymali:miejsce I - LUIZA K. Przedszkole Publiczne NR 29 miejsce II - AGATA K. Przedszkole Publiczne NR 3 miejsce III - IDA S. Przedszkole Publiczne NR 20 Przyznano również wyróżnienia:1. ANIELKA

    2018-10-07, 19:49 Anna Wolak
  • I miejsce- Kwaśniewska Julia kl1 Szkoła Podstawowa w Osiedlu NiewiadówII miejsce- Tuz Adam Przedszkole Samorządowe w Osiedlu NiewiadówIII miejsce - Aleksander Zimny Przedszkole Samorządowe w Osiedlu Niewiadów wyróżnienia otrzymują:KL 1 Szkoła Podstawowa w Osiedlu Niewiadów:- Ada Mazurek-Nadia Ronek- Patrycja Gruchała- Tymoteusz Stachecki-

    2018-10-01, 09:35 Joanna Nakaziuk
  • Dziś odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom Rodzinnegokonkursu pt. "Co kryje dno Bałtyku?".A oto zwycięzcy:I wyróżnienie Anielka Wiatr - MisieII wyróżnienie Aleksandra Krztoń - MisieIII wyróżnienie Adaś Grzesiak - SkrzatyGRATULUJEMY!!!

    2018-09-30, 00:03 Barbara Kowalska
  • Kategoria 5 latki :I miejsce Jakub Kaczmarek - DrezdenkoII miejsce Monika Tran - Stare BieliceIII miejsce Mateusz Haszczyc - Strzelce Kraj.Wyróżnienia :Lena Gruszka, Hanna Starzykowska, Florentyna Ryżyk, Joanna Faberska, Maja Skwarek, Eligiusz Ressel, Maja Piasecka, Piotr Rzanny, Lena Nowicka, Magdalena KalinowskaKategoria 6 latki :I miejsce Natasza Kaźmierczak - DrezdenkoII

    2018-09-23, 16:56 Agnieszka Mądrawska
  • Wyniki konkursu: I miejsce Julia P., II miejsce Małgorzata F., III miejsce Aleksander W.Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

    2018-09-22, 12:17 Przedszkole Integracyjne
Wyświetl