Wyniki konkursów plastycznych, w których udział brała grupa  "Koniki Polne" undefined

Wyniki konkursów plastycznych, w których udział brała grupa "Koniki Polne"

Grupa integracyjna "Koniki Polne" brała udział w licznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobywając nagrody, wyróżnienia i dyplomy:
1. Konkurs plastyczny zorganizowany przez WSiP pt. "Kocham moje przedszkole". Za wykonaną grupową pracę dzieci otrzymały nagrodę "Kuferek Galerii Możliwości" z pomocami dydaktycznymi dla całej grupy.
2. Konkurs międzynarodowy "Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka". Wyróżnienie zdobyła Nikola Świstek.
3. Konkurs ogólnopolski "Nasz kolczasty przyjaciel jeż". Jedną z trzech głównych nagród otrzymał Jędrzej Kowalczyk.
4. Konkurs plastyczny "Murzyn". Wzięli w nim udział i otrzymali dyplomy Julia Niemiec i Wiktoria Latocha
4. Ogólnopolski konkurs "Sowa mądra głowa"- udział wziął Daniel Bernat.
11.12.2016
Administrator Strony