Wyniki konkursu "Zwierzaki, ludziki i inne cuda z darów jesieni" undefined

Wyniki konkursu "Zwierzaki, ludziki i inne cuda z darów jesieni"

W dniu 5 listopada 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt,, Zwierzaki, ludziki i inne cuda z darów jesieni", zorganizowany przez Przedszkole nr 18. Konkurs skierowany był, do wszystkich dzieci z przedszkola oraz ich Rodziców.

Na konkurs wpłynęło 8 prac, które charakteryzowały się różnorodnością technik plastycznych.
Kolejnym etapem konkursu było, dokonanie oceny prac i wyłonienie tych najlepszych przez członków komisji konkursowej - powołanej przez organizatora konkursu.
Jury konkursowe, po zapoznaniu się z regulaminem konkursu i w myśl jego zasad, obejrzało i oceniło wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs. Były one ocenione pod względem: pomysłowość w ujęciu tematu, walorów artystycznych i estetyki pracy.
Jury stanęło przed trudnym wyborem, gdyż wszystkie prace były bardzo interesujące, a różnorodność pomysłów i zmysł artystyczny - niejednokrotnie zaskakujący, potrafił wprawić w zdumienie. To dowiodło, jak bardzo bogata jest wyobraźnia dziecięca.

Jury postanowiło, przyznać nagrody wszystkim uczestnikom, tj. :
- Julii Dudzie z grupy I
- Julii Czerniak z grupy I
- Szymonowi Piróg z grupy I
- Esterze Urbaniak z grupy I
- Patrykowi Nosko z grupy II
- Aleksandrze Krysik z grupy V
- Sewerynowi Samulewskiemu z grupy V
- Bartkowi Szuryńskiemu z grupy V
Wszystkie prace, zostały wyeksponowane w holu przedszkola.

Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom serdecznie gratulujemy.

05.12.2016
Ewelina L