"Z komputerem za pan brat!" - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

"Z komputerem za pan brat!" - ogólnopolski konkurs plastyczny

Przedszkole w Sopotni Wielkiej serdecznie zaprasza do udziału
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.
"Z komputerem za pan brat"!

Cele konkursu:

-zachęcanie do zdobywania umiejętności posługiwania się komputerem;
-rozwijanie umiejętności projektowania komponowania płaszczyzny pulpitu;
-rozwijanie umiejętności manualnych;
-rozwijanie inwencji twórczej dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Tematem pracy konkursowej jest samodzielne wykonanie kompozycji pulpitu.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3,4,5,6 - letnich.

3. Technika pracy plastycznej - dowolna.

4. Format - A4.

5. Każda placówka przedszkolna biorąca udział w konkursie może przesłać maksymalnie 3 indywidualne prace. Po jednej z każdej grupy wiekowej.

6. Każda praca powinna być opatrzona metryczką (wykonana techniką komputerową), umieszczoną z tyłu pracy (imię, nazwisko, wiek dziecka, adres przedszkola, e-mail placówki oraz imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca).

7. Prace należy przesłać na adres organizatora do dnia 30.11.2012 r. (decyduje data stempla pocztowego), z dopiskiem: "Z komputerem za pan brat"! na adres:

PRZEDSZKOLE W SOPOTNI WIELKIEJ

SOPOTNIA WIELKA 397

34- 340 JELEŚNIA

WOJ. ŚLĄSKIE
tel. (33) 863-46-65

8. Zgłoszenie prac do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i opiekunów.

9. Niezależne Jury powołane przez dyrektor przedszkola wybierze po 3 wyróżniające się samodzielnością, pomysłowością i estetyką prace w każdej kategorii wiekowej.

10. Przewidziane są również 3 wyróżnienia.

11. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej: www.blizejprzedszkola.pl

12. Nagrody dla zwycięzców oraz podziękowania dla nauczycieli nagrodzonych dzieci zostaną wysłane pocztą.

13. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

14. Nauczycieli chcących otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem pocztowym.

15. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10.12.2012r.

Organizator konkursu: Justyna Skrzyp - [email protected]

Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie i życzę powodzenia!
25.09.2012
Justyna Skrzyp