Zabytki mojego miasta - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

Zabytki mojego miasta - ogólnopolski konkurs plastyczny

Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu
pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg
i Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu
zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym
pt. "Zabytki mojego miasta"

Cele konkursu:
-rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych);
-zapoznanie i zainteresowanie dzieci zabytkami własnego miasta
-promocja i prezentacja uzdolnionych plastycznie dzieci

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5–6 lat.

2. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie pracy plastycznej płaskiej, w dowolnym formacie, dowolną techniką (malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie itp.).

3. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: tytuł pracy, imię i nazwisko dziecka, wiek autora, adres przedszkola, numer telefonu, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana. Metryczkę prosimy zamieścić w prawym dolnym rogu pracy.

4. Oceny nadesłanych prac dokona komisja powołana przez Organizatora, która przyzna I, II, III miejsce oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych: 5-latki i 6- latki. Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.

5. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach indywidualnie, drogą elektroniczną. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

6. Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora.

7. Nadesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych.

Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83) oraz publikacji tych prac w internecie na stronie przedszkola pm3kg.pl.

Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

8. Nauczyciele, którzy chcieliby otrzymać podziękowania oraz dyplomy dla dzieci powinni dołączyć zaadresowaną kopertę A4 z odpowiednim znaczkiem.

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 06.03.2013 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola: pm3kg.pl oraz na stronie blizejprzedszkola.pl

10. Wszystkie prace konkursowe zostaną wyeksponowane w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu w marcu 2013 z okazji obchodów Dni Kołobrzegu.

Prace należy przesyłać do dnia 28.02.2013 r. na adres:

Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montessori
ul. Unii Lubelskiej 23