Zamość - miasto idealne undefined

Zamość - miasto idealne

"Zamość - miasto idealne"

Organizatorzy:
-Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
-Honorowy patronat: Prezydent Miasta Zamość oraz Sekretarz Urzędu Miasta Zamość

Cele konkursu:

1. Zachęcanie do poznania niezwykłych miejsc, wspaniałych zabytków i wydarzeń związanych z miastem Zamość.

2. Prezentacja talentów dzieci i różnorodności technik plastycznych stosowanych w wychowaniu przedszkolnym.

3. Rozbudzanie przynależności narodowej i więzi emocjonalnej z miejscem zamieszkania

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat

2. Forma pracy plastycznej nie mniejsza niż A4, nie większa niż A3.

3. Technika wykonywania prac jest dowolna – płaska, ilość prac z placówki max. 5

4. W prawym dolnym rogu każdej pracy powinny znaleźć się informacje napisane komputerowo: imię i nazwisko oraz wiek autora, nazwa i adres placówki oraz tytuł pracy. Z tyłu pracy prosimy umieścić numer telefonu lub e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego wykonano pracę oraz zgoda rodzica (opiekuna) na przetwarzanie danych osobowych dziecka (uczestnika konkursu)

5. Tematyka prac powinna być związana z miastem Zamość. Można przedstawić zarówno architekturę, miejsca charakterystyczne dla miasta np.: zabytki, park, ZOO itp, wydarzenia i imprezy - Zamojskie Lato Teatralne, Szturm Twierdzy Zamość, Targi Hetmańskie, Eurofolk itp.

6. Informacje o naszym mieście można znaleźć między innymi na stronach:
www.zabytki.zamosc.pl
www.vtour.pl
oraz zamosc.wkraj.pl - wirtualny spacer po mieście

7. Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury w składzie: Sekretarz Miasta Zamość, Dyrektor placówki, nauczyciel wychowania przedszkolnego.

8. Przewiduje się zorganizowanie wystawy pokonkursowej i nagrodzenie najlepszych prac - 5 równorzędnych nagród oraz 10 wyróżnień. Wszyscy laureaci otrzymają także dyplomy, a uczestniczące w konkursie placówki - podziękowania.

9. Prace nadesłane na konkurs stają się własnością organizatora.

10. Prace na konkurs należy przesyłać na adres organizatora do dnia 19 kwietnia 2013r.

11. Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu: (84) 627 44 20

12. Wyniki konkursu ogłoszone będą na początku maja na stronie internetowej przedszkola oraz serwisu Bliżej Przedszkola.

Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Wąska 7