Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie rodzinnym "BOMBKA CHOINKOWA" undefined
Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie rodzinnym "BOMBKA CHOINKOWA"

REGULAMIN ŚWIĄTECZNEGO KONKURSU RODZINNEGO
,, BOMBKA CHOINKOWA"
I. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Gminne w Gwiazdowie filia w Sławsku.
II. Główne założenie konkursu to rozwijanie kreatywności , wyobraźni, wrażliwości estetycznej oraz przybliżenie i zainteresowanie dzieci tradycjami związanymi z Bożym Narodzeniem.
III. Warunki uczestnictwa:
Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 3 – 6 lat wraz z rodzinami;
• technika: dowolna, praca przestrzenna;
•każdy uczestnik może dostarczyć jedną indywidualną pracę;
•do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą dane tj.: imię i nazwisko dziecka , wiek, nazwę grupy
IV. Kryterium oceny prac: komisja konkursowa będzie brać pod uwagę przede wszystkim wkład pracy, w tym wkład pracy dziecka, różnorodność wykorzystanych materiałów, kreatywność, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac. Prace oceniane będą w dwóch kryteriach wiekowych 3-4 latki oraz 5-6 latki.
V. Termin składania prac: do 14 grudnia 2017 roku.
VI. Miejsce składania prac:
Przedszkole Gminne w Gwiazdowie
Przedszkole Gminne w Gwiazdowie filia w Boleszewie
Przedszkole Gminne w Gwiazdowie filia w Sławsku
VII. Ogłoszenie wyników nastąpi do 15 grudnia 2017 r.
VIII. Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatorów. Autorzy trzech najwyżej ocenionych prac z każdej grupy wiekowej otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik konkursu otrzyma drobny upominek.
IX. Prace dostarczone na konkurs nie podlegają zwrotowi, przechodzą na własność organizatora, zostaną przeznaczone na przedszkolny kiermasz Bożonarodzeniowy.
X. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników.
XI. Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów konkursu: Marta Roguska-Roszak, Dorota Szpreniec, Agnieszka Mielczarek.
Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy magicznych chwil przy rodzinnym tworzeniu bombek!
28.11.2017
Dorota Szpreniec