Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w V edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem: "Gdy się w koło rozglądamy,świat ciekawy odkrywamy."

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z rodzicem lub opiekunem. Konkurs ma na celu zachęcanie do rodzinnego pisania wierszy, wzmacnianiania więzi z rodziną poprzez rozmawianie o nowinkach i ciekawostkach otaczającego nas świata, ukazanie właściwych postaw wobec odkryć i odkrywców.

Zasady udziału w konkursie
W konkursie mogą brać udział rodzice z dziećmi lub opiekunami z ostrołęckich przedszkoli publicznych.
Każdy uczestnik przygotowuje jeden wiersz, którego tematyka musi być zgodna z tytułem konkursu.
Każde przedszkole biorące udział w konkursie, powinno dostarczyć do organizatora wiersze, w terminie do 3.03.2017r.
Wiersze należy wysłać drogą elektroniczną [email protected] (czcionka Times New Roman, 12 pkt. interlinia 1,5) w tytule prosimy zamieścić nazwę placówki.
Dodatkowo wydrukowane prace w formacie A4 należy dostarczyć do Przedszkola Miejskiego Nr 16 w Ostrołęce, ul. Powstańców 4 wraz z danymi uczestnika:
- nazwa i adres placówki,
- imię, nazwisko i wiek dziecka,
- telefon kontaktowy,
- imię i nazwisko opiekuna.

Nadsyłając prace autor zgadza się na publikowanie przez organizatora tekstów literackich w formie drukowanej i elektronicznej.
Zgłoszenie prac na konkurs uważane będzie za uznanie warunków regulaminu oraz wyrażanie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997r. o ochronie danych (DZ.U.NR 133 poz. 883

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się pod koniec marca 2017r. O terminie i miejscu uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
13.02.2017
przedszkole 18 przedszkole18