ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY undefined

ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY

Nasze Przedszkole przystąpiło do VIII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!" Program ten poprzez praktyczne działania oraz systematyczną edukację ekologiczną zachęca dzieci i młodzież do właściwego postępowania z odpadami niebezpiecznymi oraz przekonuje do przyjaznych dla środowiska naturalnego postaw i nawyków. Zachęcamy do oddawania zużytych baterii i telefonów komórkowych. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko. Wszystkie placówki zbierające zużyte baterie i telefony biorą udział w klasyfikacji końcowej, której celem jest przyznanie nagród głównych oraz wyróżnień specjalnych. Zapraszamy do aktywnego udziału w programie, który będzie trwał do 30 kwietnia 2019 roku.
Alicja Czyżycka