"ZBIERAMY SUROWCE WTÓRNE" - KONKURS EKOLOGICZNY i akcja "Zakrętki Nadziei"

Dla wszystkich naszych Przedszkolaków ogłaszamy
CAŁOROCZNY RODZINNY EKO-KONKURS
„Zbieramy surowce wtórne”
Konkurs rozgrywany będzie w trzech kategoriach:
1. MAKULATURA (liczy się waga makulatury dostarczonej Do przedszkola w terminie od 1 kwietnia do 14 maja)
2. PUSZKI ALUMINIOWE (liczy się łączna ilość sztuk puszek przyniesionych do przedszkola w terminie od 1 września do 14 maja).
3. BATERIE ( liczy się łączna waga przyniesionych baterii przyniesionych do przedszkola w terminie od 1 września do 14 maja).)

Konkurs trwać będzie do połowy maja przyszłego roku
Laureaci otrzymują atrakcyjne nagrody a wszyscy pozostali uczestnicy dyplomy i niespodzianki.

Ratujmy środowisko- RAZEM!

W celu ewidencjonowania ilości surowców wtórnych dostarczonych przez uczestników konkursu, prosimy o zgłaszanie faktu przyniesienia tychże surowców
do wychowawczyń lub pań woźnych oddziałowych, które odnotują ich ilość w dokumentacji konkursu.

Zachęcamy wszystkich do udziału w naszym konkursie – nagrody gwarantowane!
RECYKLING - TO SIĘ OPŁACA!

Ponadto przypominamy Rodzicom, że kontynuujemy także akcję charytatywno-ekologiczną "ZAKRĘTKI NADZIEI" i gromadzimy plastikowe zakrętki, które następnie przekazujemy dla Mikołaja.
Środki ze sprzedaży zakrętarek Rodzice Mikołaja przeznaczają na Jego rehabilitację.
W imieniu Mikołaja i Jego Rodziców ślicznie dziękujemy za ofiarowane zakrętki.
Konkurs trwa do: 2020-05-15, 00:00
wpis edytowano 2019-10-02, 15:00