Zdrowy Przedszkolak - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

Zdrowy Przedszkolak - ogólnopolski konkurs plastyczny

REGULAMIN VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
"ZDROWY PRZEDSZKOLAK"

1. Organizatorem konkursu jest Prywatne Przedszkole "Pod Muchomorkiem", mieszczące się przy ulicy Szosa Chełmińska 226A, 87-100 Toruń.

2. Celem konkursu jest propagowanie zachowań prozdrowotnych u dzieci w wieku przedszkolnym.

3. W konkursie mogą wziąć udział dzieci z wszystkich oddziałów przedszkolnych i klas "0" przy Szkole Podstawowej. Każda placówka może nadsyłać maksymalnie 3 prace indywidualne.

4. Prace należy wykonać indywidualnie (jedna praca może mieć tylko jednego autora) metodą collage’u w formacie A3 lub A4. Prace z widocznym udziałem osoby dorosłej nie będą oceniane.

5. Prace prosimy przesyłać z dopiskiem "Zdrowy przedszkolak" na adres przedszkola od dnia 18.03.2013 r. do dnia 05.04.2013 r.

Prywatne Przedszkole "Pod Muchomorkiem"
ul. Szosa Chełmińska 226A
87-100 Toruń.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 12.04.2013 r. o godz. 9:30 w wyżej wymienionej placówce.

6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opatrzenie pracy metryczką umieszczoną na odwrocie, zawierającą:
-imię i nazwisko autora, wiek,
-nazwę placówki, do której uczęszcza autor.

Prace niezgodne z regulaminem lub nadesłane po terminie nie będą oceniane.

7. Oceny prac dokona powołana przez Organizatora Komisja konkursowa, w skład której wejdą artyści plastycy oraz przedstawiciele sanepidu. Decyzje komisji konkursowej są ostateczne.

8. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy uczestnictwa a autorzy trzech nagrodzonych prac otrzymają upominki.

Nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą na adres przedszkola. Lista laureatów będzie opublikowana na stronie internetowej Organizatora konkursu.

9. Organizator nie przewiduje zwrotu prac konkursowych.

10. Wystawa pokonkursowa odbędzie się w Prywatnym Przedszkolu "Pod Muchomorkiem" w Toruniu.

11. Osobami odpowiedzialnymi z ramienia Organizatora za nadzór nad przebiegiem konkursu jest Małgorzata Kaźmierczak.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e–mail: [email protected]
18.02.2013
Małgorzata Kaźmierczak