"Ze sztuką o zdrowiu"- regionalny konkurs plastyczny undefined

"Ze sztuką o zdrowiu"- regionalny konkurs plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Z MIAST: SOSNOWIEC, MYSŁOWICE, BĘDZIN, DĄBROWA GÓRNICZA, CZELADŹ
(Zagłębie Dąbrowskie)

Przedszkole Miejskie Nr 50 w Sosnowcu zaprasza do udziału w regionalnym konkursie plastycznym.

Celem konkursu jest:
-rozwijanie wyobraźni,
-rozbudzanie inwencji twórczej
-promowanie zdrowego stylu życia, profilaktykę zdrowotną
-kształtowanie umiejętności wykorzystania różnorodnych materiałów plastycznych

Regulamin:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci 5- i 6-letnich. Tematem przewodnim jest zaprojektowanie plakatu promującego zdrowy styl życia.

2. Z każdej placówki czekamy na 1 pracę wykonaną przez 1 dziecko w formie plakatu o wymiarach 80x60, technika płaska z wykorzystaniem ciekawych, oryginalnych, efektywnych elementów.

3. Termin przyjmowania prac upływa z dniem 15 marca 2013r. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą (decyduje data stempla pocztowego) na adres organizatora:

ul. Franciszkańska 19
41-200 Sosnowiec

4. Każda praca musi być opatrzona w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora, adres przedszkola z numerem telefonu i adresem e-mail, imię i nazwisko opiekuna artystycznego (maksymalnie 2 osoby).

5. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora i eksponowane będą na wystawie prac w Miejskim Domu Kultury w Kazimierzu Górniczym i w Urzędzie Miasta.

6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na prezentację prac oraz danych autora dla potrzeb konkursu podczas wystawy.

7. Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury.

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkolowo.pl

9. Laureaci I, II i III miejsca otrzymają nagrody książkowe. Opiekunowie artystyczni oraz placówki otrzymają dyplomy.
05.02.2013
Monika Radko