Publikacje nauczycieli

• Ciepłe, jesienne, pełne słońca dni były zachętą dla przedszkolaków do wyjścia na spacery. Dzieci spacerując po osiedlu w pobliżu przedszkola mogły zaobserwować jesienny krajobraz. Drzewa pełne  kolorowych liści, czerwoną jarzębinę i leżące pod drzewami kasztany żołędzie i liście. Maluszki wybrały się również na wycieczkę  do ogródków

2019-10-20, 01:05 Lidia Łuczak
  • 17 października "Tygryski" gościły mamę Majeczki, która czytała dzieciom krótkie opowiadania o przygodach bałwanka Olafa i kucykach Pony. Przedszkolaki serdecznie podziękowały Gościowi za wizytę wręczając skromny upominek.

2019-10-20, 00:49 Lidia Łuczak
  • Podobnie jak starsze Przedszkolaki, także "Misie" i "Żabki" spotkały się 17 października z Panią Pielęgniarką i mogły zobaczyć jak wygląda odzież służbowa oraz przyrządy medyczne używane w tym zawodzie. Pani Agnieszka w przystępny sposób przedstawiła dzieciom zasady udzielania pierwszej pomocy w przypadku utraty przytomności lub zadławienia.

2019-10-20, 00:26 Lidia Łuczak
  • 17 października w naszym Przedszkolu gościliśmy Panią Agnieszkę, wykonującą trudny i odpowiedzialny zawód pielęgniarki. Pani Agnieszka przekazała naszym "Tygryskom" i "Pszczółkom" bardzo ważne informacje dotyczące swojej pracy, jak również pokazała i omówiła sposób postępowania z nieprzytomną osobę oraz pomoc

2019-10-20, 00:00 Lidia Łuczak
  • W naszym programie dziś paskowanie, grupy przyjęte tym przedsięwzięciem, zwarte, gotowe, wprost wystrzałowe!

2019-10-19, 22:57 Przedszkole Integracyjne
  • W pierwszych dniach października w naszym przedszkolu odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka połączone z Pasowaniem na Przedszkolaka. To był wyjątkowy czas dla nas wszystkich.

2019-10-19, 22:52 Przedszkole Integracyjne
  • W ramach poznawania instytucji użyteczności publicznej, nasze przedszkolaki odwiedziły Bank Spółdzielczy w Głownie. Pracownica banku, mama Antosia z III grupy, oprowadziła nas po jego pomieszczeniach. Największą ciekawość dzieci wzbudziła Sala Tradycji i Historii Banku. Przedszkolaki mogły obejrzeć i dotknąć eksponaty, które były używane przez kasjerów

2019-10-19, 22:33 Beata Janiak
  • Dnia 17 października grupa II gościła mamę jednego z naszych przedszkolaków Leonarda. Dzieci z zafascynowaniem słuchały dwóch bajek, pt.: ,,Idealny letni dzień Olafa" oraz ,,Bestia z Nibylandii". Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem śledziły losy bohaterów i ich niezwykłych przygód. Wspólnie dowiedzieliśmy się, że,,Orzełka"

2019-10-19, 21:27 Anna Pąchalska
  • 16 października 2019 r. przedszkolaki z grupy III i IV odwiedziły pomieszczenia przechowalni i sortowni owoców w Borkach. Wycieczkę udało się zorganizować dzięki uprzejmości panów Łukasza i Pawła Majewskich, którzy są współudziałowcami Grupy Producentów Owoców Elita Sp. z o.o. Jesień to czas, kiedy ludzie robią zapasy na zimę.

2019-10-19, 21:22 Beata Janiak
  • Słońce otula, kolorowe liście spadają z drzew. Przedszkolny ogrów tonie w kolorach jesieni,dzieci bawią się z radością, wspólne zabawy, śmiechy.... Oby taka piękna pogoda Nas nie opuszczała jeszcze przez najbliższe dni... Opracowała Aneta Nowak

2019-10-19, 21:18 Anna Pąchalska
Wyświetl