Publikacje nauczycieli

• Wreszcie nadeszła śnieżna zima. Przedszkolaki chętnie skorzystały z tej okazji. Ogród przedszkolny stał się wymarzonym miejscem do zabaw na śniegu. Wreszcie można było poszaleć na sankach i nartach, rzucać śnieżkami i budować śniegowe figurki. Uciechy było co niemiara.Zabawy na śniegu są wspaniałą rozrywką.

2021-01-17, 11:50 Anna Wiśniewska
  • Przedszkolaki korzystając z uroku zimy postanowiły pobawić się na śniegu w przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu: lepiły bałwany, rzucały się śnieżkami, biegały po zaspach i robiły orzełki . Mróz nikomu nie przeszkadzał, a do przedszkola wszyscy wrócili szczęśliwi i uśmiechnięci.Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij link

2021-01-17, 11:05 Kinga Stępniak
  • W tym tygodniu rozmawialiśmy o zimowych zabawach sportowych i bezpieczeństwie podczas nich. Na samych rozmowach się oczywiście nie skończyło. Spacerki, zabawy na śniegu i zimowe sporty to jedne z naszych ulubionych zabaw. Dlatego bardzo się cieszymy, że śnieżek nas rozpieszcza i, że dzięki figlarnym tańcom opadających płatków śniegu mamy tak piękny i gotowy

2021-01-16, 23:15 Hanna Pietraszko
  • Samych uśmiechów, przyjaciół stu, Tysiąca przygód, bajecznych snów, Worka prezentów, uciech bez liku, Słonecznych dni I mnóstwa, mnóstwa słodyczy przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Ropicy Polskiej życzą. W grudniu urodziny obchodzą: - Tobiasz S., Wojciech K., Szymon R- grupa III

2021-01-16, 21:55 Marta Gutter
  • "Zima, zima, zima, pada, pada śnieg". Nareszcie zawitała do nas prawdziwa zima. Przedszkolaki z wielką radością ruszyły do wspólnej zabawy. Bitwa na śnieżki rozpoczęła prawdziwe zimowe szaleństwo. Dzieci ulepiły bałwana i zbudowały igloo. Mamy nadzieję, że wiosna poczeka na swoją kolej i pozwoli nam nacieszyć się białym puchem.

2021-01-16, 12:55 Sylwia Machura
  • W dniu 22.12.2020 r. w naszym przedszkolu odbyło się rozdanie nagród dla uczestników konkursu plastycznego pt. ,,Herb mojego miasta".

2021-01-15, 15:04 Administrator Strony
  • W dniu dzisiejszym świętowaliśmy 5 urodziny Bartusia

2021-01-15, 15:02 Administrator Strony
  • Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy czas dla każdego z nas. Magię zbliżających się świąt można było odczuć również w dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu. Już od rana rozbrzmiewał śpiew kolęd. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role przed kamerą. Po przedstawieniu wszyscy złożyli sobie życzenia przełamując się opłatkiem.

2021-01-15, 14:53 Administrator Strony
  • Podczas zbiórki adwentowej na Siedleckie Domowe Hospicjum dla Dzieci - zebraliśmy kwotę ❤❤❤ 1170 zł ❤❤❤. Dzieci po raz kolejny pokazały swoje dobre serduszka❤ Jesteśmy wdzięczni za zdrowie i POMAGAMY.

2021-01-15, 14:44 Administrator Strony
  • W dniu 18.12.2020 r. w przedszkolu odbyły się warsztaty, podczas których dzieci ozdobiły drewniane szopki bożonarodzeniowe. W efekcie powstały wspaniałe świąteczne upominki dla rodziców.

2021-01-15, 14:41 Administrator Strony
Wyświetl