• Baaaardzo wesoły Dzień Dziecka w naszym przedszkolu:)

2019-06-18, 22:55 Karolina Nachyła
  • Dzień 18 czerwca 2019r na długo pozostanie w pamięci dzieci z grupy "Krasnoludki", bowiem tego dnia część przedszkolaków pożegnała przedszkole na zawsze! Uroczystość pożegnalną "Krasnoludki" rozpoczęły dostojnym Polonezem, potem słowami wierszy i piosenek pożegnały się z przedszkolem i młodszymi kolegami. Nie zabrakło również

2019-06-18, 22:41 Elżbieta Sobolewska
  • Dnia 12 czerwca 2019r.w Bibliotece Publicznej w Trzciance odbył się Przegląd recytatorski dla przedszkolaków „Małe rączki wielkie słowa”. Nasze przedszkole reprezentowali Hanna Ziółkowska i Filip Grzechowiak z grupy „Pszczółki”. Nasi przedszkolacy pięknie zaprezentowali utwór Izabeli Klebańskiej „Ślimak i żabka”.

2019-06-18, 21:27 Anna Sommerfeld
  • 17 czerwca przedszkolaków odwiedzili strażacy z OSP Rzezawa. Panowie opowiedzieli, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, jak zachować się w sytuacji zagrożenia, jak i kiedy poprosić o pomoc.Dzieci poznały elementy stroju strażaków oraz inne ważne w ich pracy przedmioty. Największym powodzeniem cieszył się wóz strażacki, którym przyjechali

2019-06-18, 21:24 Anna Marmol
  • Na wyjazd do krakowskiego ZOO przedszkolaki bardzo czekały. Podczas zwiedzania ogrodu zoologicznego dzieci miały okazję zobaczyć zwierzęta różnych gatunków, dowiedzieć się o nich kilku ciekawostek. Z radością przyglądały się każdemu zwierzątku, podziwiały ich wygląd, zachowanie. Przedszkolaki wróciły z wycieczki bardzo zadowolone. Zapraszamy

2019-06-18, 21:11 Anna Marmol
  • 7 czerwca dzieci z grupy II wystąpiły na scenie w Parku im. H. Jordana, w ramach obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska.Program zatytułowany "Kochajmy Przyrodę" dzieci przedstawiły pięknie i "śpiewająco". mgr Lidia Janiak.

2019-06-18, 21:08 Magdalena Kulpa
  • Grupa II wzięła udział w zabawach matematycznych, w których zostały wykorzystane kolorowe patyczki i zakrętki. Najpierw przedszkolaki klasyfikowały patyczki ze względu na kolor, przeliczały elementy w powstałych zbiorach, porównywały ich liczebność. Następnie przyporządkowały kartoniki z odpowiednią liczbą kropek. Zabawą, która sprawiła dzieciom

2019-06-18, 21:03 Anna Marmol
  • Przedszkolaki wraz z paniami wzięły udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Pobijamy rekord w czytaniu". Patronat honorowy nad całym przedsięwzięciem objęła Biblioteka Narodowa. Dzieci zebrały się wraz z uczniami na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Rzezawie.

2019-06-18, 20:59 Anna Marmol
  • 17 czerwca absolwentów przedszkola w Pudliszkach odwiedzili młodsi koledzy z grupy „Misiów” oraz „Słoneczek”. Na nową drogę obowiązków szkolnych wręczyli im w prezencie kolorowe torebeczki z życzeniami, oraz pożegnali starszych kolegów i koleżanki wierszykiem.

2019-06-18, 20:18 Magdalena Chuda
  • "Mali Wspaniali Orlik Cup 2019" to kolejna edycja imprez sportowych dla dzieci organizowana pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wspólnie z lokalnymi klubami sportowymi, Fundacją Orły Sportu i innymi lokalnymi partnerami- Miasto Wrocław, realizowanych jest 25 imprez w 16 województwach. Łącznie w imprezach ćwiczy 10 000 dzieci w całej Polsce!

2019-06-18, 20:01 Klaudia K
Wyświetl