Publikacje nauczycieli

• 20 października 2017r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji nasi milusińscy oprócz atrakcji i zabaw w swoich grupach mogli gościć prawdziwych rycerzy z Bytomskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcyjno Historycznego LEO CORDE. Jako pasjonaci historii rycerze, zajmują się odtwarzaniem życia i kultury materialnej przełomu XIV i XV wieku.

2017-09-25, 09:41 Agnieszka Glac
  • W dniu 19 września dzieci w naszym przedszkolu otrzymały kolorowe czapeczki, w każdej grupie w innym kolorze, a następnie wzięły udział w zabawach i tańcach przygotowanych przez panią Ewę z rytmiki oraz na salach przez panie z poszczególnych grup.

2017-09-25, 09:06 Agnieszka Ambrożkiewicz
  • A tak Misie bawią się w przedszkolu:)

2017-09-25, 08:11 Katarzyna Puzio
  • 20 września, z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka przybył do naszego przedszkola Iluzjonista. „Czarodziej”, bo tak nasz Gość prosił, żeby do niego się zwracać, zaprezentował dzieciom spektakl zręczności palców, dłoni i całego ciała. Pełne zdziwienie towarzyszyło, gdy z pustego pudła Pan wyciągał chusteczki i parasolki. W jaki sposób

2017-09-25, 04:05 Renata Kalisz
  • W piątek 22 września odbył się pierwszy koncert z Artystycznym Koglem Moglem. Artyści zaprosili małych widzów w podróż przez całą Polskę brzegiem Wisły . Dzieci poznały zawód flisaka oraz melodie i pieśni towarzyszące ich pracy. Odwiedziły też „muzycznie” Kraków, Warszawę i inne miasta od szczytów Tatr po Bałtyk.

2017-09-25, 02:00 Kadra Pedagogiczna
  • W dniu 20 września 2017r. w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dla wszystkich dzieci był to dzień szczególny, w którym każda z grup przyjmowała oficjalnie swoją – wcześniej wybraną przez przedszkolaków - nazwę. Nadaniu nazwy towarzyszyło założenie przez dzieci i nauczycielki opasek z emblematami symbolizującymi nazwy grup: -

2017-09-25, 00:43 Halina Kołek
  • Drodzy rodzice, W najbliższą środę 27.09 w grupie maluszków będziemy poznawać kolor pomarańczowy. Bardzo proszę, aby w miarę możliwości dzieci przyszły ubrane właśnie na ten kolor.

2017-09-25, 00:20 Paulina Godek
  • "ABC Chleba chcę, Lecz i wiedzieć mi się godzi Z czego też to chleb się rodzi?(...) Tak jak życzył sobie autor wiersza "Abecadło o chlebie" Władysław Bełza, poznawaliśmy kolejne etapy wytwarzania pieczywa, które prowadziły nas "Od ziarenka do bochenka". "(...)Z młyna piekarz mąkę bierze I na zacier rzuca w dzieże. RTU I

2017-09-24, 22:31 Bożena Woźniak
  • 21 września odbyła się wycieczka grupy 5-latków do Parku Grzybów w Piłce. Dzieci z dużym zaangażowaniem słuchały informacji o grzybach, rozpoznawały je i określały czy są jadalne. Nie zabrakło również wesołej zabawy na placu zabaw. EWA MILISZEWSKA

2017-09-24, 22:05 Agnieszka Mądrawska
  • 15.09.2017 udział w otwarciu Integracyjnej Spartakiady Osób Niepełnosprawnych na stadionie miejskim J. Nojego w Drezdenku. Przywitał nas Starosta naszego powiatu Edward Tyranowicz, dyr. MGZO Ewa Pręt, oraz honorowi goście lubuscy medaliści igrzysk paraolimpijskich.

2017-09-24, 21:53 Agnieszka Mądrawska
Wyświetl