Publikacje nauczycieli

• "Idzie święty Mikołaj, brodą białą świeci. Worek z prezentami ma dla grzecznych dzieci". Grupę Pajacyków również odwiedził święty Mikołaj. Dzieci zapytały go czy otrzymał listy od nich i zaśpiewały piosenkę.

2018-12-12, 19:59 Jolanta Karska
  • "Mikołaju, Mikołaju witaj nam, witaj nam. Ładnie się kłaniamy, uśmiech posyłamy bądź wśród nas". Dnia 6 grudnia odwiedził grupę Pszczółek św. Mikołaj. Dzieci z wielkim zainteresowaniem zadawały Mikołajowi pytania: skąd przyjechał i czym przyjechał do nich.

2018-12-12, 19:50 Jolanta Karska
  • Do naszego przedszkola zawitał specjalny gość, Wójt Gminy Wieliszew, Pan Paweł Kownacki. Przedszkolaki otrzymały od Pana Wójta piękne paczki świąteczne. Serdecznie dziękujemy.

2018-12-12, 19:40 Iwona Rosłońska
  • Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Na początku grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola!

2018-12-12, 19:34 Iwona Rosłońska
  • Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole w Janówku. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby świętować "Dzień Pluszowego Misia".

2018-12-12, 19:29 Iwona Rosłońska
  • W dniu 10 listopada dzieci z grupy 4-latków stanęły na starcie "Biegu Niepodległości" w Janówku Pierwszym - świętując tym samym setną rocznicę odzyskania niepodległości. Wszystkie dzieci startujące otrzymały pamiątkowe medale. Po przekroczeniu linii mety wszyscy uczestniczy mogli posilić się smakołykami przygotowanymi przez lokalne stowarzyszenia.

2018-12-12, 19:17 Iwona Rosłońska
  • Dnia 12.12.2018 roku pięciolatki i sześciolatki wybrały się na wycieczkę do Szkoły Muzycznej I stopnia w Bochni. Celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz wzbogacenie wiedzy na temat różnorodnych instrumentów. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały różnorodnych utworów, biły brawa i słuchały ciekawych opowieści

2018-12-12, 19:11 Izabela Legutek
  • Pieczenie bułeczek nie jest trudne. Może być przyjemne, smaczne i co rano budzić nas zapachem świeżego pieczywa. Pierwsze bochenki chleba wypiekano już wiele tysięcy lat temu. To dowód na to, że zajmuje on specjalne miejsce w życiu ludzi.Podjęcie wypieku bułeczek miało na celu propagowanie walorów zdrowotnych i smakowych wśród dzieci oraz uświadomienie,że

2018-12-12, 19:01 Monika Turek
  • W dniu dzisiejszym Motylki piekły pierniczki. Dzieci pod okiem nauczycielki samodzielnie wałkowały ciasto, a następnie wycinały za pomocą foremek różne kształty. Piernikowy zapach roznosił się po całej szkole.

2018-12-12, 18:37 Marzena Wesołowska
  • Dzisiaj w naszym, przedszkolu odbyło się przedstawienie pt: "Świąteczne marzenia". Zwierzęta: jeż Jerzyk, lisica Matylda, sowa i jeleń oczekiwały na przyjście Mikołaja. Każdy przygotowywał się do tej wizyty, tak jak mógł najlepiej. Tylko lisica Matylda bałaganiła, kradła zwierzętom różne rzeczy. Jednak po spotkaniu z leśniczym postanowiła

2018-12-12, 18:31 Ewelina Opulska - Plich
Wyświetl