Publikacje nauczycieli

• Pętle, czyli powtórzenia - zakodowany łańcuch choinkowy. Dzieci podczas zajęć wykonały łańcuch choinkowy sklejając paski papieru w tzw „oczka”. Wykonaną pracę wykorzystaliśmy do przystrojenia sali przedszkolnej.

2020-01-12, 19:08 Anna Nowak
  • Lekcja 3 Bezpieczne ferie Lekcja ta przeprowadzona została w ramach akcji #DzieciUcząRodziców zorganizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Zbliżają się ferie zimowe, czyli okres wyjazdów i beztroskiej zabawy na śniegu i lodzie, ale to także czas zabawy w domowym zaciszu. By ferie przebiegały szczęśliwie należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

2020-01-12, 19:07 Aldona Kurkowska
  • W piątek najstarsze przedszkolaki spotkały się z wolontariuszką Stowarzyszenia "Uszy do góry", grupą która zrzesza miłośników zwierząt oraz pomaga i ratuje bezdomne stworzenia. W czasie prezentacji, nasz gość starał się uwrażliwić dzieci na los zwierząt, pokazać realia pracy oraz możliwości pomocy. Podkreślała, że zwierzę to

2020-01-12, 18:08 Nika Maluchy
  • Do szopy, hej pasterze, Do Szopy, bo tam cud! Syn Boży w żłobie leży, by zbawić ludzki ród. Śpiewajcie Aniołowie, pasterze, grajcie Mu. Kłaniajcie się Królowie, nie budźcie Go ze snu. Tradycyjnie 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami zgromadziły się w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego

2020-01-12, 17:02 Marta Gutter
  • W grudniu w naszej szkole został ogłoszony konkurs rodzinny na "Stroik Bożonarodzeniowy". W konkursie wzięło udział 34 osoby. Wszystkie stroiki były bardzo ładne i pomysłowe,dlatego wszyscy uczestnicy otrzymali jednakowe dyplomy i upominki za udział w konkursie.

2020-01-12, 16:06 Marta Obuchowska
  • 10.01.2020 roku w naszym przedszkolu urodziny obchodzi Filip. Przedszkolaki dla naszego króla zaśpiewali sto lat i złożyli życzenia. Jubilat odwdzięczył się pysznym cukierkami dla wszystkich.

2020-01-12, 15:46 Marta Obuchowska
  • Miło jest nam poinformować,że Zuzia z grupy Starszaków zajęła II miejsce w powiecie w konkursie WOK „Plastyka w obrzędach i zwyczajach – Boże Narodzenie 2019″ w kategorii dzieci przedszkolne i grupy 0. Zuzia wykonała w przedszkolu ozdobę choinkową- szopkę z plasteliny na plastrze drewna. Gratulacje dla naszego zdolnego przedszkolaka:)

2020-01-12, 14:19 Monika Barszcz
  • W czwartek, 09.01.2020 roku nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru Gargulec z przedstawieniem „Baśń zimowa”. To spektakl o przygodach Bałwanka, uczący dzieci zasad bezpieczeństwa w zimowej porze roku. W przedstawieniu pojawiło się wiele barwnych postaci: Zajączek, Pani Mróz, Pani Bałwankowa. W trakcie przedstawienia Zajączek zaprezentował

2020-01-12, 13:06 Kadra Pedagogiczna
  • We wtorek, 07.01.2020 roku w grupie „Średniaki” odbyły się warsztaty mydełkowe z panią Pauliną. Dzieci podczas tych zajęć wykonały mydełka dwuwarstwowe, pachnące różnymi aromatami. Te własnoręcznie wykonane mydełka – to prezenty, które dzieci przyszykowały dla swoich ukochanych babć i dziadków z okazji ich zbliżającego się

2020-01-12, 13:03 Kadra Pedagogiczna
  • Dnia 09.01.2020 roku dzieci z naszego przedszkola bawiły się na balu karnawałowym. Tańce i pląsy przy wspaniałej muzyce, konkursy i zagadki bardzo podobały się naszym przedszkolakom. NIECH ŻYJE KARNAWAŁ!!!

2020-01-12, 12:27 Urszula Kot - dyrektor
Wyświetl