Publikacje nauczycieli

• Pierwsza wizyta muzyków z filharmonii za nami. Dzieci na wesoło mogły zapoznać się z twórczością Stanisława Moniuszko.

2019-10-10, 22:31 Katarzyna Górska
  • Prace w ogródku dostarczają dzieciom mnóstwa radości. Obserwowanie roślin jest interesujące, a szczególnie obserwowanie niepozornej cebulki jesienią, którą ma zamienić się wiosną w piękny kwiat. Właśnie takie "magiczne" cebule tulipanów posadziły nasze "Starszaki" w ogródku przedszkolnym.

2019-10-10, 22:29 Ilona Sawicka
  • Maluszki poznały dzisiaj magiczne sensoryczne talerze z różnymi fakturami. Małe paluszki miały sporo pracy przy oddzielaniu tych miękkich od twardych lub szorstkich jednak wszystkiemu towarzyszyła dobra zabawa, dziecięca ciekawość i ćwiczenia małej motoryki.

2019-10-10, 22:14 Monika Boratyńska
  • Od tygodnia obserwujemy, że LEGO to jednak najlepsza zabawka dla dzieci ! Budowanie z klocków pochłonęło dzieci na tyle, że od kilku dni zupełnie zapomniały o pozostałych zabawkach.

2019-10-10, 22:05 Katarzyna Górska
  • Kształtowanie postaw prozdrowotnych jest procesem długotrwałym i zaczyna się już w przedszkolu. Dlatego mając na uwadze zdrowie naszych wychowanków nie zapominamy o organizowaniu sytuacji edukacyjnych, które promują zdrowie. Dzieci z grupy „Biedronki” doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się między innymi prawidłowo odżywiać. Każdy

2019-10-10, 21:59 Anna Kukieła
  • Relacjonuje: Aleksandra Otczyk W czwartek gościliśmy w naszej grupie mamę Błażeja, która odwiedziła nas by poczytać dzieciom książkę o dinozaurach, pełną kolorowych ilustracji oraz ciekawych treści.Dzieciaki były bardzo zaciekawione, dowiedziały się wielu interesujących rzeczy o stworzeniach, które dawno temu żyły na Ziemi czyli o… dinozaurach.

2019-10-10, 21:52 Barbara Kowalska
  • Mama czyta nam ulubione bajki Karolinki.

2019-10-10, 21:52 Lidia Łuczak
  • W tym roku w grupie "Misiów" realizowana jest innowacja pedagogiczna "Książeczki z naszej półeczki". Jej celem jest promowanie czytelnictwa już od najmłodszych lat. Dzieci mają okazję oglądać książeczki i słuchać czytanych przez Panie utworów literatury dziecięcej: baśni, bajek, wierszy i opowiadań. Stałym punktem dnia są

2019-10-10, 21:46 Lidia Łuczak

2019-10-10, 21:43 Anna Kukieła