Publikacje nauczycieli

• 10 listopada w grupie 5 latków odbyły się kolejne zajęcia z projektu „Gmina Choszczno wspiera przedszkolaków". Dziewiąte z nich to warsztaty przyrodniczo - techniczne. Tym razem robiliśmy „kamienne stworki". Po obejrzeniu filmu z cyklu „Domowe przedszkole” pt. "Co można wykopać z ziemi? Kamienie i kamyczki." - poznaliśmy

2020-11-26, 14:28 Aleksandra Bireta
  • Jesień zamieszkała już z nami na dobra. Dzień jest krótszy, a wieczór dłuższy. Dlatego przedszkolaki z grupy IV wykonały swoje własne jesienne lampiony, które umilą im długie wieczory i będą ozdobą ich okien i nie tylko … co wiać już na zdjęciach.

2020-11-26, 14:26 Aleksandra Bireta
  • W ramach projektu „Gmina Choszczno Wspiera Przedszkolaków” w przedszkolu odbywa się cykl spotkań. Dziewiąte z nich to warsztaty przyrodniczo - techniczne, czyli kamienne stworki. Zapraszamy do fotorelacji na portalu społecznościowym Facebook.

2020-11-26, 14:25 Aleksandra Bireta

2020-11-26, 14:24 Aleksandra Bireta
  • W ramach projektu „Gmina Choszczno Wspiera Przedszkolaków” w przedszkolu odbywa się cykl spotkań. Ósme z nich to warsztaty kulinarne, czyli krakersowe kanapki. Zapraszamy do fotorelacji na portalu społecznościowym Facebook.

2020-11-26, 14:23 Aleksandra Bireta

2020-11-26, 14:22 Aleksandra Bireta

2020-11-26, 14:21 Aleksandra Bireta

2020-11-26, 14:20 Aleksandra Bireta

2020-11-26, 14:18 Aleksandra Bireta
  • Dzieci z grupy Leśne Duszki, z okazji Dnia Pluszowego Misia, dowiedziały się w jaki sposób powstało to święto oraz wykonały swoje Misie z papieru. W tym dniu dzieciom towarzyszyła muzyka i zabawy związane z Misiem.

2020-11-26, 13:54 Marzena Rejman
Wyświetl