Publikacje nauczycieli

• Nasi mali wolontariusze z przedszkola pragną pomóc bezdomnym zwierzakom. Dzieci wspólnie z rodzicami przynosili do przedszkola koce, karmy, puszki z żywnością. Wszystkie zebrane dary dostarczone zostały do schroniska w Jędrzejewie. Dziękujemy.

2019-10-17, 07:58 Marta Jęśko
  • Dzień pieczonego ziemniaka stał się tradycją w naszym przedszkolu. To święto lubią wszystkie dzieci. Wiele radości sprawia dzieciom wrzucanie ziemniaczków do ogniska a największą frajdą jest konsumowanie upieczonych w ognisku ziemniaczków.

2019-10-17, 07:52 Marta Jęśko
  • "Kto soki pije, ten długo żyje!" Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowe czy warzywne. Warto pomóc dziecku polubić je. Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale pyszniejsze są niż słodycze. Przekonaliśmy się o tym , podczas robienia i picia soków przez dzieci w naszym przedszkolu.

2019-10-17, 07:47 Marta Jęśko
  • Dlaczego pszczoły żądlą? Z jakich kwiatów zbierają nektar? Na te i inne pytania przedszkolaki z grupy Krasnale otrzymały odpowiedź podczas warsztatów pszczelarskich w Bieniowie. Pani Ula zaprezentowała wszystkie przedmioty jakimi posługuje się pszczelarz, przedstawiła także cykl rozwojowy pszczoły. Nie zabrakło degustacji pysznych miodów z jej

2019-10-17, 03:47 Angelika Sambok
  • W środę 16 października 2019r., dzieci z grup „Słoneczka” i „Króliczki" odwiedziła zaprzyjaźniona z naszą placówką bibliotekarka Pani Bernadeta Okoń z Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie. Pani Benia przygotowała dla dzieci zajęcie pt:,„ Dary Pani Jesieni”. W czasie spotkania dzieci utrwalały zdobyte

2019-10-16, 23:59 Karolina Lemiesz
  • We wtorek w ramach białego dnia w grupie średniaków tworzyliśmy jogurt z truskawek.

2019-10-16, 23:36 Natalia Skoczyńska
  • 11.10- tj.piątek odbyła się wycieczka do Oratorium św. Kingi do na spektakl pt. "Królowa śniegu"

2019-10-16, 23:33 Natalia Skoczyńska
  • W zeszłą środę odbył się pierwszy eksperyment, który polegał na stworzeniu ścieżki sensorycznej. Ścieżka wpływa na pobudzanie wrażeń i wyobraźni dotykowej, rozwój motoryki, równowagi oraz koordynacji.

2019-10-16, 23:30 Natalia Skoczyńska
  • Dnia 10 października grupę naszych "Tygrysków" odwiedziła Mama Bartusia, która przeczytała dzieciom kilka ulubionych bajeczek syna. Dzieci z uwagą i ciekawością słuchały o przygodach "Strażaka Sama". Na zakończenie Mama Bartka wręczyła dzieciom słodkie przekąski. Bardzo dziękujemy za miłe odwiedziny i zaangażowanie. Zapraszamy

2019-10-16, 23:15 Lidia Łuczak
  • W ramach edukacji ekologicznej prowadzonej przez MPO organizowane są zajęcia oraz warsztaty na terenie Centrum ekologicznego Barycz. Z oferya edukacyjnej skorzystała grupa IV.

2019-10-16, 23:10 Bożena Woźniak
Wyświetl