Publikacje nauczycieli

• 24 stycznia odbyła się wycieczka do Teatru Animacji w Poznaniu, na którą pojechały wszystkie przedszkolaki. Dzieci obejrzały spektakl pt. " Kto wysiedzi to jajo?", który bardzo się im podobał a perypetie Słonia przeżywały bardzo żywiołowo. Bajkowy świat lalkowych bohaterów wypełniony był pogodnymi piosenkami oraz dowcipnymi sytuacjami.

2018-02-20, 12:05 Anna Pera
  • Dziś swoje 4-te urodziny obchodził Kacper. Wszystkiego najlepszego!!!

2018-02-20, 11:51 Promyk _
  • 18 i 19 stycznia odbył się w przedszkolu balik karnawałowy. Dzieci świetnie się bawiły w towarzystwie kolorowych owoców, które w tym roku zabawiały przedszkolaki. Podczas baliku, dzieci miały wiele konkurencji i konkursów sprawnościowych, które super im poszły. Tańce i zabawy zakończyły się słodkim poczęstunkiem.

2018-02-20, 11:28 Anna Pera
  • Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij link https://photos.app.goo.gl/I6uSJKHLZSCgRLXI2

2018-02-20, 09:46 Kinga Stępniak
  • Dnia 19 lutego nasze przedszkole odwiedziła pani Ewelina Kossakowska psycholog z Poradni Pedagogiczno Psychologicznej w Czerwinie filia w Goworowie. Pani psycholog poprowadziła zajęcia w dwóch grupach w naszym przedszkolu. Temat zajęć pt. „Ochrona dzieci w internecie” dotyczył zagrożeń wynikających z częstego korzystania z urządzeń elektronicznych

2018-02-20, 09:34 Barbara Ostrowska
  • W styczniu w ramach tematyki miesiąca „Mam szacunek wobec innych”, we wszystkich grupach wiekowych dzieci przygotowały program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły swoich dziadków na występ pt. „Szanuję Was Dziadkowie i bardzo kocham” oraz wręczyły przygotowane przez siebie upominki. Grupy starsze dodatkowo wykonały

2018-02-20, 08:30 Magdalena Nibisz
  • Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji.

2018-02-20, 08:11 Magdalena Nibisz
  • W poniedziałek 19 lutego Biedroneczki i Tygryski wybrały się do Biblioteki. Tam słuchały utworów o kotach i z chęcią rozwiązywały kocie zagadki. Nie obeszło się również bez wypożyczenia lektury o kotach do przedszkola.

2018-02-20, 06:45 Liliana Gąsiorowska
  • Przedszkolaki z grupy "Sówki" kontynuują współpracę z pierwszoklasistami. Starsi koledzy odwiedzili nas, prezentując swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu - "Baśń o 12 miesiącach". Serdecznie dziękujemy naszym starszym kolegom oraz Pani Joannie Czyż za miłą niespodziankę.

2018-02-20, 06:39 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • "Prawa nóżka, lewa nóżka, prosto z serca.... buźka..." Walentynki w grupie 5-latków były dniem pełnym pozytywnych wrażeń. Przedszkolaki podczas atrakcyjnych zabaw ruchowych i plastycznych - szczerze i otwarcie okazywały radość i sympatię.

2018-02-20, 06:29 Edyta Wilgocka-Pawlak
Wyświetl