• Maluszki biorą udział w Code Week!!!

2018-10-21, 21:02 Małgorzata Jędrowiak
  • Owieczki 3- latków.

2018-10-21, 20:59 Małgorzata Jędrowiak
  • W środę czterolatki wybrały się na wycieczkę do Firmy Joskin, dzieci zwiedzały firmę na zakończenie wycieczki otrzymały upominki.

2018-10-21, 20:57 Małgorzata Jędrowiak
  • Na zajęciach realizowanych w ramach innowacji muzycznej przedszkolaki poznawały instrumenty muzyczne. Dzieci mogły zobaczyć ciekawe instrumenty, a także na niektórych z nich samodzielnie zagrać. Następnie maluchy wykonywały ćwiczenia rytmiczne. Pod koniec zajęć odbył się konkurs "Jaka to melodia?". Przedszkolaki odgadywały piosenki, które są

2018-10-21, 20:52 Angelika Zaremba-Parszywka
  • W naszym przedszkolu odbyło się jesienne „Święto dyni”. Wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, a nawet przebranych w dyniowe stroje, można było poczuć się jak na dyniowej grządce. Dyniowe dekoracje i zadania pozwoliły odkryć wiele zalet tego niedocenionego warzywa, a przede wszystkim dały okazję do fantastycznej wspólnej zabawy.

2018-10-21, 20:47 Małgorzata Jędrowiak
  • W dniu 09 października 2018r. dzieci z grupy Biedronki wybrały się na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej "Wioski Świata" znajdującego się w Krakowie przy ul. Tynieckiej. Wokół wielkoformatowej mapy świata dzieci poznawały zabudowania charakterystyczne dla wszystkich kontynentów min. tradycyjna afrykańska wioska, papuaski dom na palach, andyjska

2018-10-21, 20:44 M S
  • ,,Delfinki" na spacerze w parku.

2018-10-21, 20:35 Małgorzata Jędrowiak
  • Niedawno dzieci odwiedziły Kozią zagrodę w Brennej, gdzie mogły dowiedzieć się trochę o kulturze mieszkańców Beskidu. Dzieci uczestniczyły w warsztatach gdzie poznały tajniki wyrobu sera. Siedząc w kolybie pasterskiej mogły się przenieść w dawne czasy i same zrobić ser w kociołku słuchając opowieści górali „ jak to dawniej bywało”.

2018-10-21, 20:31 E K
  • Jak co roku Przedszkole nr 8 obchodziliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. W tym dniu wspólnie piekliśmy ziemniaki w ognisku. W między czasie dzieci uczestniczyły w różnych konkursach, gdzie główną rolę odgrywał ziemniak: rzucanie ziemniakiem do celu, przemieszczanie się z ziemniakiem na łyżce, szukanie ziemniaków w ogrodzie itp. Dzieci zapoznały

2018-10-21, 20:30 E K
  • W ubiegłym tygodniu odbyły się godzinne warsztaty taneczne ufundowane przez Gazetę Wrocławską dla NAJSYMPATYCZNIEJSZEJ GRUPY NA DOLNYM ŚLĄSKU. Ujawniły się w naszej grupie taneczne talenty. Bajkoludki bawiły się wspaniale, wyginały śmiało ciało, a zachwyt na ich buźkach podczas pokazu tanecznego instruktorów wyraża więcej niż 1000 słów :)