• 4 urodziny Julki.

2017-06-24, 22:51 Elżbieta Jasińska
  • 31 maja, na zakończenie całorocznej współpracy z grupą Kotków z PP3, Puchatki wybrały się do swoich nowych kolegów i koleżanek, by już ostatni raz w tym roku szkolnym wspólnie się pobawić. Czas minął nam bardzo szybko, zapełniliśmy go wieloma tańcami, zabawami muzycznymi i relaksacyjnymi. Jednak została jeszcze odrobina, aby wykorzystując

2017-06-24, 21:05 Renata Dubiel
  • 31 maja w grupie Krasnali odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Dzieci zaprezentowały rodzicom tańce, piosenki oraz wiersze, których sumiennie uczyły się przez kilka tygodni. Następnie odbyły się wspólne zabawy z rodzicami, konkursy, oraz quiz "O którym rodzicu mówię?".

2017-06-24, 20:56 Renata Dubiel
  • 31 maja odbyło się z naszym przedszkolu "Spotkanie z piosenką i scenką" w języku angielskim i niemieckim. Uczniowie z klas II i III PSP 2, z kółek językowych w celu zachęcenia przedszkolaków do nauki zaprezentowały im scenki i piosenki pt: "Messy bedroom" oraz "Szukamy męża dla księżniczki żaby".

2017-06-24, 20:46 Renata Dubiel
  • 30 maja, z okazji zbliżającego się Dnia dziecka, przedszkolaki wyruszyły na wielką wyprawę nad jezioro Paklicko w Nowym Dworku. Już na miejscu miały okazję obserwować faunę i florę tego środowiska. Czas na świeżym powietrzu wykorzystały także na wesołe zabawy, mini zawody sportowe i zabawę na plaży. Na zakończenie, wszyscy zasiedli do pysznego posiłku, w postaci

2017-06-24, 20:36 Renata Dubiel
  • 29 maja w przedszkolu gościli bliscy dzieci z grupy Smerfów. Dzieci przygotowały inscenizację pt: "Teatrzyk dzieciaki- zwierzaki". Starszacy deklamowali wiersze i śpiewali piosenki o mamie i tacie. Dzieci i rodzice wzięli udział w różnych zabawach. Na zakończenie starszacy wręczyli rodzicom prezenty: słoneczka dla mam i koszule z origami dla tatusiów.

2017-06-24, 20:27 Renata Dubiel
  • 20 czerwca do naszego przedszkola zostali zaproszeni bardzo wyjątkowi goście a mianowicie gościliśmy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzezawie. W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa. Duże zainteresowanie sprawiło dzieciom oglądanie

2017-06-24, 19:51 Anna Marmol
  • 26 maja Puchatki zaprosiły swoich bliskich na uroczysty Dzień Rodziny. Bardzo przejęte zaprezentowały obszerny program artystyczny wypełniony śpiewem i tańcami. Na zakończenie obdarowały rodziców własnoręcznie przygotowanymi upominkami i słodkimi tortami.

2017-06-24, 19:43 Renata Dubiel
  • 14 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z panem policjantem – tatusiem Nikodema. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup. Tematem było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i poza nim. Ze szczególnym zwróceniem uwagi na zachowanie bezpieczeństwa

2017-06-24, 19:37 Anna Marmol
  • 24 maja wzięliśmy udział w koncercie muzycznym: "Suzafon i Muzoludek". Dzieci poznały instrumenty zaczynające się głoską: s, a mianowicie SYNTEZATOR , SAKSHORN I SUZAFON. Dzieciom przypadły do gustu instrumenty dęte blaszane, bawiły się wspaniale przy ich dźwiękach.

2017-06-24, 19:33 Renata Dubiel
Wyświetl