Publikacje nauczycieli

• Misie na kolejnych zajęciach o Warszawie zapoznały się z herbem Warszawy , jego kolorami, kształtem oraz symboliką. Dzieci miały również okazję zobaczyć zabytki Warszawy na kolorowych planszach.

2017-03-23, 18:41 Nauczycielka Grupy II
  • W ramach projekty edykacyjnego "Mali artyści" przedszkolaki tym razem w czasie zajęć popołudniowych malowały słomkami, rozdmuchiwały farbę rozcieńczoną w wodzie. Na kolejnych zajęciach robiły odciski materiału przyrodniczego w masie plastycznej. W czasie zajęć, również stęplowały własnymi rączkami, a następnie wybrane elementy posypywały kaszą

2017-03-23, 18:40 Ilona Sawicka
  • Misie na zajęciach o Warszawie zapoznały się z legendą o Warszawskiej Syrenie.

2017-03-23, 18:37 Nauczycielka Grupy II
  • W czwartkowy poranek dzieci po wysłuchaniu bajki o księżniczce Alince i rycerzu Witaminku dowiedziały się w jakich owocach, warzywach i niektórych produktach żywnościowych kryją się podstawowe witaminy. Wiedzą również dlaczego warto dostarczać do organizmu witaminy w naturalnej postaci.Na zakończenie zajęć dzieci tworzyły owocowe kompozycje czyli szaszłyki.

2017-03-23, 17:52 Anna Kukla
  • Elfy i Koszałki Opałki zostały zaproszone do włączenia się we wspólną zabawę – układanie domina z uczniami Szkoły Podstawowej nr 18. Na początku spotkania organizator akcji „Dominowe Szaleństwo” udzielił cennych wskazówek dotyczących układania kostek Domino. Spotkanie było doskonałą zabawą, a jednocześnie okazją do wspólnej

2017-03-23, 17:51 Anna Bieńkowska
  • 23 marca w Centawie odbył się dzień z kolorem zielonym.Obowiązkowo wszyscy ubrani byli na zielono.Wiosenne zabawy takie jak: zagadki, degustacja zielonych owoców i warzyw,piosenka , taniec i malowanie farbami i inne sprawiły dzieciom ogromną radość.:)

2017-03-23, 17:46 Marzena Draga
  • W dniu 23 marca 2017r. w naszym przedszkolu dzieci obejrzały przedstawienie teatralne „ Co się zdarzyło w Gulgocji?” w wykonaniu teatru „Ar.-Te”, reprezentującego Studio Małych Form Teatralnych i Scenografii w Krakowie. Bajka była pretekstem do interaktywnej zabawy , improwizowanych dialogów z aktorami, a także ważnych rozmów wychowawczych.

2017-03-23, 17:09 Anna Wiśniewska
  • Podczas radosnego, kolorowego happeningu ulicami Ujazdu oraz w pobliskim parku uroczyście i bardzo głośno pożegnaliśmy zimę, a powitaliśmy długo oczekiwaną wiosnę!Zabawa była wspaniała!

2017-03-23, 16:59 Paulina Dębiec
  • 21 lutego 2017 r. dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl teatralny pt. „Kto jest najpiękniejszy?” w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego AKADA z Suwałk. Teatrzyk pełen humoru i zabawnych sytuacji przedstawił historię zwierzątek: leniwego motyla Maurycję, pszczółki, konika polnego, pająka, mrówki i motylka. Dzieci podczas przedstawienia

2017-03-23, 16:48 Anna Bieńkowska
  • Już po raz kolejny nasi mali wolontariusze wraz ze swoimi najbliższymi wzięli ochoczy i aktywny udział w akcji Zbiórki Żywności Caritas pod hasłem "Tak, pomagam!". Zebrana żywność o wydłużonym terminie spożycia przekazana zostanie w okresie bezpośrednio poprzedzającym Święta Wielkanocne najbardziej potrzebującym: rodzinom, osobom starszym oraz