Publikacje nauczycieli

• Zajęcia w bibliotece w Starym Koźlu W ramach akcji "Dnia Ziemi" pani Ewa Szymańska zaprosiła dzieci do biblioteki na zajęcia plastyczne. Dzieci wykonywały różne figurki z wykorzystaniem: kamieni, korków, sznurka i plasteliny. Powstały piękne wytwory. Myślimy, że jeszcze spotkamy się na takich zajęciach bo były bardzo ciekawe.

2018-04-23, 22:07 Anna Fajęska
  • Dzień wody w naszym przedszkolu to połączenie zabawy, piosenek, konkursów i olbrzymiej dawki wiedzy na temat sposobów wykorzystania, oszczędzania i zdrowotnych właściwości wody.

2018-04-23, 22:06 Marzena Krenc_Sobczak
  • Przed świętami Wielkanocnymi dzieci z grupy V były na zajęciach w muzeum, w czasie których poznały tradycje i zwyczaje związane z tymi świętami, malowały papierowe pisanki oraz otrzymały wróżby z kolorów czekoladowych pisanek.

2018-04-23, 22:02 Małgorzata Klimczak
  • "Lekcja kinowa" Dzieci zapoznały się z różnymi pomieszczeniami w kinie, między innymi z projektornią, z bliska zobaczyły jak się robi popcorn, dowiedziały się jak trzeba zachować się w kinie oraz obejrzały bajki na wielkim ekranie.

2018-04-23, 22:02 Marzena Krenc_Sobczak
  • 19 kwietnia również nasze Maluchy wyszły z przedszkola w teren. Tym razem odwiedziły Infobox, gdzie miały zajęcia pt. "Poznaj i zbuduj Gdynię". Zadaniem dzieciaków było zbudowanie z klocków lego gdyńskich budynków, statków i środków transportu. Po zajęciach Biedronki zwiedziły interaktywną wystawę stałą.

2018-04-23, 21:59 Małgorzata Wasińczuk
  • Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Moje miasto i ja". Zdjęcia dzieci na tle ulubionych miejsc w naszym mieście prosimy przynosić do 30 maja 2018r.

2018-04-23, 21:57 Marzena Krenc_Sobczak
  • Teatr Kurtyna przedstawił dzieciom niezwykły spektakl, który opowiadał o tym, jak wspaniale jest odkrywać, że świat może być miejscem, którego będziemy mądrymi i szczęśliwymi mieszkańcami, cieszącymi się szacunkiem i uznaniem innych. Tytułowy bohater, spragniony wiedzy i dociekliwy kot powiódł widzów przez zabawną i pouczającą opowieść

2018-04-23, 21:53 Małgorzata Klimczak
  • 19 kwietnia w ramach projektu „Spotkanie z Morzem Bałtyckim" dwie starsze grupy miały możliwość zwiedzić Akwarium Gdyńskie oraz uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach pt. „Bałtycki dom i jego lokatorzy”. Program zajęć ma na celu popularyzację wiedzy na temat Morza Bałtyckiego. Dzieci z zainteresowaniem oglądały różnorodne zwierzęta

2018-04-23, 21:51 Małgorzata Wasińczuk
  • Dzień Ziemi uczciliśmy kodując cztery żywioły,kontynenty a nawet zakodowaną drogę śmieci do odpowiedniego kosza.

2018-04-23, 21:46 Renata Pala
  • ,, My przedszkolaki na ziemskiej kuli , wiemy, że Ziemię trzeba przytulić, zadbać o lasy, powietrze, wodę, kwiaty, zwierzęta –całą przyrodę”. 23 kwietnia grupa starszaków obchodziła Światowy Dzień Ziemi. Jest to największe ekologiczne święto światowe. Podczas zajęć i zabaw dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko i otaczającą nas

2018-04-23, 21:13 Marta Roguska-Roszak
Wyświetl