Publikacje nauczycieli

• Ruch to zdrowie - wiedzą o tym "Wiewiórki" i ćwiczyły razem z Lulitulisiami...

2020-11-25, 19:37 Anna Orszulak
  • 25 listopada w naszym przedszkolu w każdej grupie odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci w pięknych strojach tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek. Tego dnia przedszkolaki dowiedziały się o zwyczajach andrzejkowych. nie zabrakło też wróżb. Dzieci świetnie się bawiły w tym przepełnionym magią dniu.

2020-11-25, 19:30 Anna Sopel
  • W grupie "Żabki" dzieci poznały literę małą i wielką pisaną. Były różne zabawy i ćwiczenia z nową literą, podział wyrazów na sylaby, głoski, określanie samogłoski czy spółgłoski.

2020-11-25, 19:18 Agnieszka Przepiórkowska
  • 21 listopada obchodzony był Światowy Dzień Życzliwości . Z tej okazji rodzice wraz z dziećmi z grupy „Żabki” aktywnie włączyli się do akcji, która polegała na przesłaniu kilku życzliwych słów do kolegów i koleżanek z grupy. A oto efekt naszej współpracy :) Dzień Życzliwości

2020-11-25, 19:18 Przedszkole nr 7
  • Dzieci z grupy "Żabki" chętnie uczestniczyły w zajęciach gospodarczych, podczas których upiekły dyniowe mufinki. Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Następnego dnia dzieci dekorowały je cukrem pudrem. Wszystkim bardzo smakowały te słodkości. Polecamy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

2020-11-25, 19:05 Agnieszka Przepiórkowska
  • ,,Zuchy" obserwując z ogromną ciekawością eksperyment powstawania tęczy na talerzu , postanowiły sprawdzić czy potrafią tak samo skutecznie czarować, jak ich pani. Udało się, co widać na zdjęciach.

2020-11-25, 18:57 Mariola Ogrodnik
  • „Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula Misia zawsze się przytula.” 25 listopada najmłodsze dzieci z naszego przedszkola obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach z misiem w roli głównej, a na koniec otrzymały kolorowe

2020-11-25, 18:24 Agata Mordyl
  • 25 listopada obchodzimy święto Pluszowego Misia i z tej oto okazji, w przedszkolu w Wiśniczu Małym zorganizowano zabawy, konkursy, wykonano doświadczenia, wszystko tematycznie związane ze świętem naszego Bohatera. Mimo tego, że w tym roku nie mógł nam towarzyszyć Pluszowy Miś - zabawa była również udana.

2020-11-25, 18:22 Beata Górna
  • Mały, duży, pluszowy czasem w zabawnym kubraku. Pluszowy miś , bo o nim mowa, ma dziś swoje święto. Grupa Mądrych Sówek uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. A oto fotorelacja. p.Małgosia

2020-11-25, 18:15 Sylwia Losvik
  • Dzieci z grupy 6 latków zrobiły piękne, kreatywne, pomysłowe przestrzenne prace plastyczne. Dzieci z zerówki wykonały m.in. telewizory z kartonu. Oto efekty poniżej.

2020-11-25, 18:08 Agnieszka Przepiórkowska
Wyświetl