Publikacje nauczycieli

• Dziś w naszej klasie swoje święto obchodziła marchewka. Zabawom nie było końca: tańce, układanie puzzli, zajęcia plastyczne i kulinarne itd...

2018-10-22, 00:19 Dorota Rafinska
  • W dniu 15.10.2018r. grupa „Misie” wybrała się na wyprawę, której celem było znalezienie Pani Jesieni. Zapytacie pewnie czy im się udało? Oczywiście, że tak! Podążając przez cmentarz i kierując się wzdłuż parku dzielne przedszkolaki zawędrowały, aż za Karmel, gdzie w drodze powrotnej odbyło się zbieranie darów Jesieni i podziwianie jej

2018-10-21, 23:20 Mariola Rak
  • Wizyta w lesie, to dla przedszkolaków zawsze duża radość...tym bardziej,że mamy wyjątkowo piękny,ciepły,słoneczny październik w tym roku.Z runa leśnego patrzą na nas piękne grzyby a słońce zachęca do spacerów. Walory zdrowotne,ale też edukacyjne takich wypraw są nieocenione.Dziękujemy panu leśniczemu,że przyjął nas w swoim leśnym królestwie. #Leśnictwo

2018-10-21, 23:04 pani Sylwia
  • W piątek 19.10.2018r. pani Jagoda Gazdyszyn przeprowadziła z Gumisiami bardzo ciekawe zajęcie. Dzieci świetnie się bawiły z wiatrakiem matematycznym, a w czasie tej zabawy poznały i utrwaliły figury geometryczne.

2018-10-21, 22:44 Aldona Kurkowska
  • Nasze najmłodsze przedszkolaki - "Misie" coraz chętniej bawią się z rówieśnikami uczestnicząc we wspólnych zajęciach.

2018-10-21, 22:43 Lidia Łuczak
  • W ramach akcji "Bezpieczny Przedszkolak", tym razem spotkanie ze Strażą Miejską wokół tematyki "Bezpieczna droga". Tak więc: "Koła stop-robię krok". Wiemy jak przechodzić bezpiecznie przez przejście dla pieszych,jak reagować na sygnalizację świetlną...no cóż - bycie Mądrą Sówką zobowiązuje! A na naszym koncie już

2018-10-21, 22:17 pani Sylwia
  • Oj, nie palimy śmieciami w piecu - dzieci to wiedzą. A rodzice? Nam dorosłym również warto przypomnieć proste zasady, by zdrowo i przyjemnie oddychało się wszystkim :)To my - rodzice, wychowawcy- dajemy dobry przykład dzieciom, a one nas naśladują. Akcja/Dolina Redy i Chylonki.

2018-10-21, 21:57 pani Sylwia
  • Co można wyczarować z korzenia pietruszki i ziemniaka? Na przykład cudne muchomory,szlachetne prawdziwki, smaczne podgrzybki. Brawo dzieciaczki :)

2018-10-21, 21:52 pani Sylwia
  • Przedstawiamy Państwu nasze najmłodsze przedszkolaki-Jeżyki.Dzieci przeszły pomyślnie przez proces adaptacji i już niedługo będą pasowane na przedszkolaka.Czekamy na ten moment z niecierpliwością :) Tymczasem zapraszamy do pięknej, owocowej galerii.

2018-10-21, 21:46 pani Sylwia
  • Gdy dodamy Mentosy do Coca-Coli, następuje swoisty wyciek fontanny Coca-Coli.Tajemnicą reakcji jest połączenie silnie gazowanego płynu z porowatą powierzchnią mentosa przypominającą pod mikroskopem pumeks. W maleńkich dziurkach powstają błyskawicznie rosnące pęcherzyki gazu. Ponieważ cienki mentos szybko opada na dno, piana wypycha ku górze cały płyn.

2018-10-21, 21:45 Natalia Skoczyńska
Wyświetl