Publikacje nauczycieli

• "Chronić przyrodę, oszczędzać wodę, dokarmiać ptaki, dbać o zwierzaki, kwiaty hodować, drzewa szanować, prądu nie marnować i nigdy nie świecić ". Podczas zajęć dzieci zostały zapoznane z terminem "segregacja" oraz z koniecznością oddzielania odpadów i śmieci. Na koniec każdy przedszkolak dostał odznakę.

2017-04-27, 15:28 Joanna Kutkowska
  • Z okazji Świąt Wielkanocnych został zorganizowany konkurs plastyczny na wielkanocną ozdobę. Spotkał się on z ogromnym odzewem wśród przedszkolaków. Prace, które dzieci wykonały w domu wspólnie z rodzicami, odznaczały się wysokim poziomem artystycznym. W konkursie wzięło udział 58 przedszkolaków. W nagrodę wszyscy otrzymali kolorowe

2017-04-27, 14:22 Przedszkole Markowicze
  • Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie "Mam talent". REGULAMIN PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU „MAM TALENT" 1. Cele konkursu: a)odkrywanie talentów, b)promowanie pasji twórczych, c)rozwijanie umiejętności prezentowania swoich zdolności, d)promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego 2. Warunki udziału w konkursie i kategorie

2017-04-27, 12:51 Promyk _
  • W ostatnim tygodniu rozmawialiśmy o tym jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Sortowaliśmy śmieci, nadawaliśmy drugie życie butelkom plastikowym, oszczędzaliśmy światło, wodę. Ze względu na niesprzyjającą pogodę nie udało nam się wysprzątać całego świata, ale nasze piętro przedszkolne jak najbardziej jest czyściutkie.

2017-04-27, 07:23 Katarzyna Górak
  • Jeśli szukają państwo idealnego prezentu dla dzieci w wieku naszych przedszkolaków, z czystym sumieniem polecamy najbardziej rozchwytywaną grę ostatnich tygodni - Nie bądź osiołkiem ! Śmiechu jest co nie miara, zasady proste oraz emocje gwarantowane :)

2017-04-27, 07:10 Katarzyna Górak
  • Przedszkolaki postanowiły zadbać o nasz pusty po zimie parapet i wspólnie zasadziliśmy nasiona, cebulki i kwiaty, tworząc piękny kolorowy wiosenny ogródek.

2017-04-27, 07:07 Katarzyna Górak
  • Najmłodsza grupa w tym roku bardzo poważnie podeszła do tematu Wielkanocy. Poznaliśmy tradycje wielkanocne, odwiedziliśmy Gminne Centrum Kultury, gdzie wykonaliśmy piękne ozdoby świąteczne, malowaliśmy jajka oraz poznawaliśmy właściwości oraz konsystencje jajek. Oczywiście nie obeszło się bez degustacji !

2017-04-27, 07:02 Katarzyna Górak
  • Mimo dżdżystej pogody, we wtorek, 25 kwietnia, dzieci z naszego przedszkola udały się z wizytą do miejscowego Ośrodka Zdrowia, by zapoznać się z jego funkcjonowaniem i pracą pracowników służby zdrowia. Wesoło i z przejęciem maszerowały do wyznaczonego miejsca. Jako pierwsi na miejsce przybyli Piraci i Sowy Mądre Głowy. Przedszkolaki przywitała pielęgniarka

2017-04-27, 07:01 Danuta Sieklucka
  • Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzimy na całym świecie 22 kwietnia. W naszym przedszkolu co roku świętujemy ten dzień. W tym roku Dzieci i Panie z grupy Zające przygotowały z tej okazji przedstawienie.

2017-04-26, 23:35 Mariola Rak
  • Natalia Joszczyk z grupy „Poziomki” wzięła udział w konkursie recytatorskim, pt.: „Nasze ulubione wiersze” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 39 w Białymstoku. W przebraniu słonia wystąpiła z wierszem Juliana Tuwima, pt.: „Słoń Trąbalski” za co zdobyła WYRÓŻNIENIE. Natalciu gratulujemy Ci odwagi i życzymy dalszych

2017-04-26, 23:34 Magdalena Łuckiewicz
Wyświetl