Publikacje nauczycieli

• Z okazji WAKACJI wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy udanego wypoczynku, samych słonecznych dni, oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i do zobaczenia we wrześniu. Dyrektor i Pracownicy Przedszkola.

2017-06-24, 11:58 Nika Maluchy
  • Zakończenie roku przedszkolnego to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego młodego człowieka. Dla jednych ta chwila oznacza po prostu wakacje, jednak są również przedszkolaki, dla których zakończenie roku oznacza pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, rychłe przywitanie ze szkołą. Jedna z takich uroczystości odbyła się w środę 21 czerwca

2017-06-24, 10:40 Agnieszka Daniluk-Kozioł
  • W naszym przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Przedszkolaków odwiedził Pan Ząbek, który wyjaśnił dzieciom w jaki sposób należy dbać o piękny i zdrowy uśmiech. Dzieci dowiedziały się, co to jest próchnica i dlaczego psują się zęby oraz jak prawidłowo należy je czyścić. W ramach działań praktycznych przedszkolaki miały

2017-06-24, 10:34 Agnieszka Daniluk-Kozioł
  • Dnia 23 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Dzieci zaprezentowały piosenki, wiersze oraz wspaniałe tańce.

2017-06-24, 09:56 magdalena niemczewska
  • Dnia 20 czerwca 2017r. odbył się pokaz mody plażowej. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w rolę i zaprezentowały ciekawe stroje.

2017-06-24, 09:28 magdalena niemczewska
  • Dnia 13 czerwca dzieci z grupy "Orzeszki" wybrały się na wycieczkę do szklarni państwa Kuźniewskich. Na koniec przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

2017-06-24, 08:49 magdalena niemczewska
  • Dnia 8 czerwca 2017r. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Płocka. Najpierw obejrzały spektakl pt "Kopciuszek" w Teatrze Dramatycznym. Następnie pojechały do ZOO, a na koniec udały się do Happy Park-u w Stróżewku. Dzieci wracały do przedszkola pełne wrażeń.

2017-06-24, 08:40 magdalena niemczewska
  • W piątkowy wieczór odbyła się u nas niezwykła impreza- KOMERS STARSZAKÓW. Po wspomnieniach i wspólnej zabawie udaliśmy się na wieczorny spacer, w czasie którego nie obyło się bez przygód. Największą atrakcją była dla dzieci nocka w przedszkolu. Po wspaniałej i długiej zabawie wszyscy smacznie sobie spali.

2017-06-24, 08:40 Promyk _
  • Dzień Słoneczka Cele główne: ● uświadomienie dzieciom korzystnego wpływu słońca na przyrodę i człowieka ● rozwijanie twórczej inwencji muzycznej i plastycznej Cele szczegółowe: ● dziecko reaguje ruchem na muzykę (uczestniczy w zabawach muzyczno- ruchowych) ● śpiewa z pokazywaniem piosenkę pt.: „Słoneczko” ● wypowiada

2017-06-24, 08:37 Paulina Żak
  • 23 czerwca był dniem długo wyczekiwanym przez wszystkie przedszkolaki. W piątek już o 9:00 zwarci i gotowi czekaliśmy na odjazd autokaru w kierunku zagrody edukacyjnej "Ranczo Pstrągowa”. Wycieczka obfitowała w same atrakcje i rozpoczęła się od zwiedzania 10-cio hektarowego mini zoo, gdzie dzieci mogły przebywać w otoczeniu ciekawych gatunków zwierząt.

2017-06-23, 23:26 Jolanta Szafarz
Wyświetl