Publikacje nauczycieli

• "Uczmy miłości do przyrody uczmy spostrzegać jej piękno cieszyć się nim, podziwiać je i przestrzegajmy dzieci by tego piękna nie niszczyły." H. Zdzitowiecka W czwartek odwiedził naszą dolinę pan Piotr z Nadleśnictwa Płońsk. Nasz gość przeprowadził pogadankę z przedszkolakami o dokarmianiu zwierząt i ptactwa zimą. Podczas spotkania pan leśniczy

2018-02-19, 18:53 Nika Maluchy
  • Mikołaj obchodzi wielki dzień swojego święta. Grupa Smerfów o Nim pamięta ! Więc z okazji urodzin składamy Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych,uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego! W poniedziałek 19 lutego Mikołaj obchodził swoje 4 urodziny.

2018-02-19, 18:50 Monika Waćkowska
  • Poprzedni tydzień w grupie Biedronek obfitował w wiele zabaw związanych z aktualną porą roku. Były zabawy matematyczne i plastyczne z bałwankiem, sportowe oraz ćwiczenia oddechowe. Jednak największą frajdę sprawiła maluchom bitwa na śnieżki.

2018-02-19, 18:32 Nika Maluchy
  • „Czary – mary, czary - mary“. Znikające chusteczki, pojawiające się srebrne kule, sztuczki z kartami, kolorowe kwiaty i króliki z kapelusza - cudowne i niezapomniane chwile z czarodziejem zamieniającym dziewczynki we wróżki, a chłopców w rycerzy spędziły nasze przedszkolaki w dniu 15 lutego.

2018-02-19, 18:20 Jolanta Karska
  • „ Bal karnawałowy” Koniec stycznia to czas zabaw karnawałowych. Wszystkie dzieciaki kochają się przebierać. Dlatego z utęsknieniem czekają na coroczny wielki bal. 24 stycznia skorzystaliśmy z gościnności GOK-u w Koczale. Na sali zaroiło się od księżniczek, wróżek, spidermanów. Były też koty, motyle, Elzy, strażacy, policjanci czy

2018-02-19, 18:08 Katarzyna Sławek
  • Najlepszą metodą nabywania przez dzieci umiejętności jest nauczanie poprzez zabawę. Wystarczy tylko dobre przygotowanie, aby sprawić dzieciom radość, a zarazem zadbać o to, aby jak najwięcej z tego zapamiętały. W naszej grupie uczymy się uważnego słuchania, życzliwości do drugiej osoby, współdziałania ze sobą, szacunku i cierpliwości.

2018-02-19, 18:06 Monika Turek
  • „ Kochanym Dziadkom” Dzień Babi i Dziadka to jedno z najbardziej wzruszających świąt przedszkolnych. Nic dziwnego że przygotowania trwają długo i są bardzo perfekcyjne. Dla naszych Dziadków warto dać z siebie wszystko, bo nikt na świecie nie kocha nas tak bardzo, jak rodzice i dziadkowie właśnie. Nikt też nie potrafi z takim oddaniem, miłością

2018-02-19, 17:54 Katarzyna Sławek
  • 16. lutego przedszkolaki z grupy "Smerfy" wraz z paniami wybrały się na wycieczkę do pobliskiego sklepu rowerowego. Dzieci obejrzały różne rodzaje rowerów, dzwonków oraz innych akcesoriów przydatnych w podróży jednośladem. Przedszkolaki zadawały pytania i były bardzo zaskoczone ilością i różnorodnością jednośladów.

2018-02-19, 17:41 Mp Bajka
  • XIX Regionalny Przegląd Form Kolędniczych. Po raz dziewiętnasty, 20 stycznia 2018 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Koczale odbył się Regionalny Przegląd Form Kolędniczych. Nagrodą główną prezentacji były statuetki złotego, srebrnego i brązowego anioła oraz nagrody indywidualne w postaci platynowych aniołów. Podczas przeglądu zespoły oceniane były

2018-02-19, 17:38 Katarzyna Sławek
  • „Byłem w teatrze, byłem w teatrze i zapomniałem o świecie całym. Bo tam na scenie wszystko bogatsze świat zza kurtyny ma blask wspaniały“. Dnia 13 lutego przedszkolaki oglądały w sali widowiskowej Luna przedstawienie teatralne „Śpiąca Królewna“, w wykonaniu aktorów Teatru Rozrywki Trójkąt.

2018-02-19, 17:36 Jolanta Karska
Wyświetl