Publikacje nauczycieli

• 01.04 O GODZINIE 16:30 ODBĘDZIE SIĘ ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZA MARZANNĘ.

2014-03-27, 12:51 Alicja Polak-Całka
  • Wszystkie dzieci mają już dość zimy. Bo pogoda niezbyt ładna, a śniegu jaj nie było, tak nie ma. 4 marca dzieci urządziły w przedszkolu wesołą zabawę na pożegnanie zimy i zachęcenie wiosny do szybszego przyjścia. Były specjalne tańce zaklinające zimę do odejścia. Czy im się udało oceńcie państwo sami.

2014-03-27, 12:48 Dorota Litwińczuk
  • 12 stycznia 2014r dzieci pojechały do Siedleckiego Teatru na spektakl pt "Polak mały". Przedstawienie miało na celu przybliżenie dzieciom historii Polski od czasów Lecha do współczesności. Aktorzy w sposób przystępny dla dzieci opowiedzieli, bardzo skomplikowane dzieje naszej Ojczyzny. Niestety nie mamy zdjęć ponieważ aktorzy nie zezwolili

2014-03-27, 12:36 Dorota Litwińczuk
  • Przedszkolaki z grupy II, w swoim wiosennym przedstawieniu, pod postacią zwierząt, ptaków i kwiatów pożegnały Zimę i powitały Wiosnę. "Wszystko cyka, bzyka, ćwierka, tętni i pulsuje, zaraz widać, że na świecie Wiosenka króluje".

2014-03-27, 12:10 Bożena Wiśniewska-Kość
  • W środę w godzinach popołudniowych do przedszkola przybyli rodzice aby wspólnie wykonać dekoracje na Święta Wielkanocne.Pomagały również dzieci. Frekwencją się nie popisali ale udało się "nakręcić" kolorowych kwiatków do palm wielkanocnych oraz odnowić i przygotować dekoracje na piątkowy występ grupy starszej.Nieobecni rodzice otrzymają

2014-03-27, 10:58 Teresa Smolarska
  • W bieżącym tygodniu tematykę zajęć w przedszkolu zdominował KOSMOS. Oglądaliśmy nasza galaktykę na plakatach i mapach, w książkach, w encyklopediach (za które dziękujemy mamie Filipka) i zafascynowaliśmy się niezliczoną ilością gwiazd i planet. Dzieci wyobrażały sobie kosmicznych mieszkańców i, dzięki pomysłowi Sebastianka, narysowały fantastycznych

2014-03-27, 10:16 Selwana Szołek
  • "Wiosna,wiosna przyszła do nas, cała zielona, ukwiecona..." Tak śpiewały witając wiosnę przedszkolaki, która zagościła w naszym przedszkolu 21 marca 2014 roku z klasą "0" ze Szkoły Podstawowej w Cieszanowie z krótką częścią artystyczną przygotowaną przez p. A. Borcz. "Maluchy" powitały również bociana piosenką

2014-03-27, 09:41 Anna Sopel
  • " MARZANNO, MARZANNO ty zimowa panno w wodę Cię wrzucimy, bo nie chcemy zimy". Tak dzieci z naszego przedszkola żegnały się z zimą. Zaniosły kukłę Marzanny nad rzekę Koszarawę i tam z nurtem rzeki ZIMA odpłynęła na dobre do morza. Po tym wydarzeniu dzieci z radością korzystały z uroków wiosennej pogody i bawiły się na pobliskim placu zabaw.

2014-03-27, 08:35 Barbara Górna
  • W miniony piątek Leśne Skrzaty i Krasnale z wychowawczyniami wybrały się nad jezioro by pożegnać zimę Marzanną i przywitać wiosnę kolorowym gaikiem.

2014-03-27, 07:35 Kasia Rakowska
  • Pierwszy dzień Wiosny, znany również jako "Dzień Wagarowicza" starszaki z naszego przedszkola spędzały w wyjątkowy sposób. Tego dnia bowiem została zorganizowana wycieczka do kina "Helios" w Płocku na bajkę pod tytułem "Pan Peabody i Sherman".

2014-03-27, 07:29 Joanna Rozkosz
Wyświetl