Publikacje nauczycieli

• W ubiegłą niedzielę - 29.12 nasze przedszkolaki w ramach kazania podczas mszy świętej dla dzieci o godz. 11.30, przedstawiły Jasełka. Było magicznie...:)

2013-12-30, 09:50 Marta Niedźwiecka
  • 6 grudnia jak co roku do naszej klasy zawitał wyczekiwany Święty Mikołaj. Ugościliśmy go piosenką i wierszykiem a Mikołaj z nami rozmawiał i każdemy dał słodką kolorową laskę, a do naszej klasy przyniósł także prezent dla chłopców i dziewczynek. Podziękowaliśmy Mikołajowi za odwiedziny, po czym nasz miły Gość pośpiesznie poszedł dalej...

2013-12-29, 22:03 Magdalena Krajewska
  • . Jasełeka od wielu lat wpisane są do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku również, tradycyjnie mali artyści przygotowali program artystyczny dla swoich najbliższych. Dnia 19 grudnia dzieci z grupi 4 i 6-latków pięknym występem jasełkowym, wprowadziły zaproszonych gości w czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia,

2013-12-29, 21:59 Przedszkole Dojazdów
  • 21 listopada gościliśmy w naszej szkole Seniorów z okazji obchodzonego co roku Dnia Seniora. Z tej okazji "Pszczółki" wraz z panią Emesche Sałacką - mamą naszego Marcela, przygotowały piosenkę "Cukierki cukierki", którą wraz z panią Emeschą zaśpiewały trzymając sylwety wielkich warzyw na styropianie. Puenta piosenki to: "Wszystkie

2013-12-29, 21:56 Magdalena Krajewska
  • 29 listopada o godzinie 11:00 odbyły się w naszej klasie zabawy andrzejkowe. Dzieci miały okazję poznać tradycje andrzejkowych wróżb, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, a w między czasie zajadaliśmy słodkości, wszystko w miłym i przyjemnym klimacie zabawy.

2013-12-29, 21:39 Magdalena Krajewska
  • 20 grudnia 2013 nasze przedszkole odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starejwsi. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowieści strażaków o ich trudnej i odpowiedzialnej pracy. Miały okazję obejrzeć wóz strażacki, co sprawiło im wielką frajdę. Na koniec wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

2013-12-29, 21:34 Katarzyna Chawałkiewicz
  • 19 grudnia 2013 w naszym przedszkolu zgodnie z coroczną tradycją odbyła się uroczysta Wigilia z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Dzieci przedstawiły krótką inscenizację "Urodziny Pana Jezusa". Było wspólne śpiewanie kolęd, życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie przedszkole odwiedził bardzo oczekiwany gość - Święty

2013-12-29, 21:22 Katarzyna Chawałkiewicz
  • 17 grudnia nasze dzieci ubierały choinkę. Było bardzo wesoło, a efekty można już podziwiać!!!

2013-12-29, 20:48 Katarzyna Chawałkiewicz
  • 29.grudnia przedszkolaki z naszego oddziału w Orłowie Drewnianym przedstawiły Jasełka w Kościele p.w. Świętego Kajetana w Orłowie Murowanym. Mimo stresu i zdenerwowania towarzyszącego przy tak licznej widowni dzieci wypadły świetnie. Kolędy, pastorałki i wierszyki brzmiały pięknie i donośnie, tym bardziej że wybrzmiewały z ust tak malutkich artystów!!!

2013-12-29, 18:48 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • W piątek 20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.Także u nas nastał cudowny dla wszystkich

2013-12-29, 18:40 Ewelina Dudek
Wyświetl