Publikacje nauczycieli

• W miesiącu czerwcu pogoda była wyjątkowo piękna i upalna, dlatego chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia rodziców naszych koleżanek z przedszkola i miło spędziliśmy czas w ich ogrodach. W poniedziałek 9 czerwca starszaki bawiły się na pikniku u Oliwii, a we wtorek 10 czerwca maluszki gościły u Patrycji. Rodzice przygotowali dla nas liczne niespodzianki.

2014-06-15, 21:02 Bernadetta Urbaszewska
  • W międzyprzedszkolnej spartakiadzie nie mogło zabraknąć "słoneczek", zobaczcie jak dawaliśmy sobie świetnie radę.....

2014-06-15, 20:55 Beata Wosik
  • Poniżej prezentujemy foto relację z wyjazdu do Figlo - Raju w Żywcu, który miał miejsce w piątek 13 czerwca.

2014-06-15, 20:54 Barbara Górna
  • Urodzinki, urodzinki, wszyscy mają słodkie minki! :) Urodziny w grupie 4-latków to zawsze czas pełen radości i smakowitości ;) Dzieci wręczają solenizantowi urodzinowe SERDUSZKA, na których rysują życzenia, a w zamian dostają zawsze coś pysznego :) Wszystkim dzieciom życzymy spełnienia urodzinowych życzeń!!! :)

2014-06-15, 20:41 Przedszkole Dojazdów
  • W czwartek (05.06.2014r.) z okazji „Tygodnia Dziecka” w grupie I odbyła się wycieczka do „Białostockiego ZOO”, której celem była edukacja dzieci w zakresie zwierząt oraz przyrody. O godzinie 9.00 z uśmiechem na twarzy i z nadzieją na piękną pogodę wyruszyliśmy autobusem we wskazane miejsce. Po dotarciu na miejsce każdy z nas od razu pobiegł