Publikacje nauczycieli

• Ale heca, ale draka to było pierwsze święto - "Dzień Przedszkolaka"! Czy wiecie, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił 20 września "Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka"?. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość dla naszych milusińskich. Były zabawy - te "stare" i te "nowe", były tańce,pląsy

2013-09-23, 21:06 Magdalena Łuckiewicz
  • Dnia 20 września dzieci z MP2 w Głownie wspólnie świętowały II Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten był okazją do wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.W tym dniu nasze przedszkolaki zintegrowały się z dziećmi z innych przedszkoli poprzez odśpiewanie "Hymnu Przedszkolaka", recytację wiersza J.Tuwima "Abecadło"oraz

2013-09-23, 20:38 Danuta Fijałkowska
  • W piątek 20 września, dzieci z przedszkola im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Skępem, zaopatrzone w rękawiczki jednorazowe wzięły udział w Akcji Sprzątanie Świata. Zanim wyruszyliśmy na "łowy" przypomnieliśmy sobie kilka zasad segregowania śmieci.

2013-09-23, 20:30 Kasia Rakowska
  • Już po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci czekały na ten dzień z niecierpliwością, tego dnia dzieciom dopisywał doskonały humor. Przedszkolaki z gr. IV wybrały się z Panią Krysią do Manufaktury gdzie czekało na nich wiele ciekawych atrakcji. Pozostałe przedszkolaki zebrały się na holu przedszkolnym by odśpiewać piosenkę "Hymn przedszkolaka"

2013-09-23, 20:29 Agnieszka Filas - Telus
  • Wycieczka dzieci z grupy II i III do gospodarstwa agroturystycznego w Rybnej - galeria zdjęć

2013-09-23, 20:07 Anna Pąchalska
  • Z okazji Dnia Przedszkolaka, dzieci w naszym przedszkolu mogły obejrzeć kila inscenizacji wierszy Juliana Tuwima przygotowanych przez pracowników przedszkola. Zamieszczamy materiał video z jednego z tych przedstawień - "Rzepka".

2013-09-23, 19:51 Krzysztof Bezen
  • Dnia 23.09.2013 roku, czyli w poniedziałek nasza sala przybrała barwy jesienne i witaliśmy PANIĄ JESIEŃ. Zajęcia rozpoczęliśmy porannym kręgiem, podczas którego dzieci poznały zapach lawendy i smak miodu. Każdy mógł położyć się na liściach i poczuć podmuch wiatru. Spośród dzieci wybraliśmy PANIĄ JESIEŃ, którą została Marta z grupy

2013-09-23, 19:12 Kasia _
  • Dziś swoje urodziny obchodził Gabryś. Z tej okazji solenizantowi dzieci z paniami zaśpiewały Sto lat i życzyły wszystkiego najlepszego.

2013-09-23, 18:26 Żłobek Miejski w Sokółce
  • 23.09.2013 do naszego przedszkola przyszli zaproszeni goście. Byli to policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze. Wszystkie dzieci otrzymały w prezencie odblaskowe znaczki, aby być widocznym na drodze. Dziękujemy!!! Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się też pokaz sprzętu policyjnego.

2013-09-23, 17:44 Ewa Nowak
  • 11.09.2013 dzieci z grupy Jeżyki i Motylki miały okazję obejrzeć lotnisko Pyrzowice. Wycieczka mimo złej pogody wszystkim bardzo się podobała.

2013-09-23, 17:32 Ewa Nowak
Wyświetl