Publikacje nauczycieli

• Atmosfera była wspaniała. Dzieci bawiły się doskonale. Na ich twarzach gościł uśmiech. Największe emocje były podczas rozgrywek sportowych między drużynami z różnych przedszkoli. Podziały na grupy do poszczególnych konkurencji nie przeszkodziły w zawarciu nowych znajomości pomiędzy dziećmi.

2014-06-07, 20:46 Justyna Bojanowska
  • W kwietniu w naszym przedszkolu odbyła się impreza pod hasłem " Wiosenny bal " . Wszyscy świetnie się bawiliśmy:-) W trakcie zabawy było rozstrzygnięcie konkursu na selektywną zbiórkę surowców wtórnych. Zwycięzcom gratulujemy!!!!

2014-06-07, 20:35 Justyna Bojanowska
  • Dnia 3 czerwca nasze przedszkole odwiedził pirat z Karaibów, który poprowadził dzieci tanecznym krokiem poprzez różne kraje. Były tańce i zabawy pod kierunkiem wodzireja, konkursy oraz śpiew. Dodatkową atrakcją był pokaz robienia zwierzątek oraz wielu innych rzeczy z balonów. Każde dziecko otrzymało wymyślona przez siebie zabawkę.

2014-06-07, 19:56 Agnieszka Ambrożkiewicz
  • Szanowni Państwo, Drogie Przedszkolaki. Chcielibyśmy poinformować, że prace plastyczne z Państwa przedszkola znalazły się w pierwszej 10-tce najwyżej ocenionych (suma głosów wszystkich prac). W zawiązku z tym chcielibyśmy ogłosić, że Państwa przedszkole zostaje nagrodzone zestawem gier edukacyjnych firmy Granna. Dziękujemy za zaangażowanie Wasze

2014-06-07, 18:46 Bernadetta Urbaszewska
  • Na Dzień Dziecka Kolorowych snów... Uśmiechu od ucha do ucha... Pięknych bajek na dobranoc... Własnego pieska i kotka... Co dzień nowych przygód... Butów siedmiomilowych... Gwiazdki z nieba... Wspaniałych przyjaciół... I szczęśliwej rodzinki.

2014-06-07, 16:56 Dorota Kańkowska
  • Kształcenie u dziecka nawyków prozdrowotnych powinno odbywać się od najmłodszych lat. Dzieci szybko przyswajają nowe wiadomości, umiejętności i nawyki, gdyż są one przyswajane w sposób spontaniczny, poprzez zabawę, dzięki własnemu doświadczeniu dziecka i prowadzonej obserwacji otaczającego środowiska. Przedszkolaki wiele się nauczyły biorąc udział

2014-06-07, 16:28 Dorota Kańkowska
  • Wierszyki i piosenki, laurki i życzenia - to najpiękniejsze upominki, jakie mogą ofiarować dzieci kochanym mamusiom. Maluchy dobrze o tym wiedzą...

2014-06-07, 15:46 Dorota Kańkowska
  • Kochana Mamo, kochany Tato, bardzo kochamy Was głównie za to, że zawsze o nas ogromnie dbacie i nas na pewno mocno kochacie. Przyjmijcie życzenia: sto lat w zdrowiu i marzeń spełnienia!

2014-06-07, 15:15 Dorota Kańkowska
  • Z okazji Dnia Dziecka udaliśmy się do Zatoru. Na miejscu mieliśmy okazję zwiedzić park ruchomych dinozaurów, park bajek oraz wodnych stworzeń, park mitologii, oglądać 12-minutowy film w kinie 5D, a także podziwiać od środka dom do góry nogami. Następnie czekało nas to, co tygryski (i nie tylko) lubią najbardziej, czyli lunapark. Kolorowe, wodne karuzele,

2014-06-07, 14:52 Brygida Berowska
  • Słowa Twoje zawsze koją, dom Twój moją jest ostoją. Twe porady sobą chłonę, miłość składam w Twoje dłonie. Tak przykładnie przy mnie trwasz, dajesz wszystko mi, co masz. Spokój w Tobie niesłychany, serca ciepłem rozświetlany. Twarz - natura wygładzona, czasem wprost nie poruszona. Słów brakuje Twej osobie i nikt się nie równa Tobie! A