Publikacje nauczycieli

• Dzień Babci i Dziadka. Dziś do naszego przedszkola zaprosiliśmy nasze Babcie i naszych Dziadków, którym złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Przedstawiliśmy dość długi program artystyczny, kiedy to śpiewaliśmy, mówiliśmy wierszyki oraz zatańczyliśmy z naszymi gośćmi. Potem wręczyliśmy Babciom i Dziadkom piękne, własnoręcznie

2017-01-20, 19:53 Beata Bołba
  • Nasze przedszkole co roku aktywnie uczestniczy w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, której celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych i rozbudzanie aktywności językowej wśród najmłodszych. Z tej okazji 09.01.2017 grupę VII Odwiedziła Victória, wolontariuszka, która przeczytała dzieciom bajkę w języku węgierskim. Początkowe obawy związane

2017-01-20, 19:35 Sylwia Gurgacz
  • Posłuchajcie oto bajka –koncert muzyczny w wykonaniu muzyków Filharmonii Narodowej.

2017-01-20, 19:15 Nauczycielka Przedszkola
  • Scenografia, kostiumy i muzyka, towarzysząca inscenizacji baśni H. Ch. Andersena, przeniosła dzieci w niezwykły świat orientu. Oprócz walorów estetycznych, przedstawienie niosło ważny przekaz wychowawczy: „Nie kłam, bo mówiąc nieprawdę krzywdzisz siebie i innych! Prawda zawsze wyjdzie na jaw!”

2017-01-20, 19:15 Bożena Woźniak
  • Szanowni Rodzice serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji charytatywnej Gwiazdka dla zwierzaka. Zebraliśmy w sumie w obydwu budynkach przedszkola 24 kg suchej karmy dla kotów, 66 kg suchej karmy dla psów, 10 kg konserw dla kotów, 20 kg konserw dla psów, 1 opakowanie zabawek dla kotów i psów, koc, 3 piłeczki

2017-01-20, 19:06 Sylwia Gurgacz
  • Poprzez chmury słonko świeci i uśmiechem wita dzieci. Bo w serduszkach radość mają. wdzięczne dziadkom są. Zdrowia życzą wam wnuczęta i na co dzień i od święta. Każdy wnuczek, każda wnuczka życzą wam sto lat. Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości!

2017-01-20, 18:41 Bożena Grębocka
  • Nareszcie udało się nam ulepić bałwanka a nawet całą jego rodzinkę. Najpierw było mało śniegu, potem się nie lepił aż wreszcie nadszedł dzień idealny do tak wspaniałej zabawy.

2017-01-20, 18:34 Bożena Grębocka
  • 20 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. ;-) Dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po występach był czas na rozdanie upominków i słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za przybycie i życzymy wszystkiego najlepszego.

2017-01-20, 17:36 Izabela Stefanowska
  • Tym razem tematyka zajęć dotyczyła życia pingwinów. Dzieci słuchały książki o pingwinach, poznały wiele ciekawostek dotyczących życia pingwinów, podczas zabaw ruchowych mogły naśladować te ptaki. Było to ciekawe i pouczające spotkanie z mieszkańcami Antarktydy.

2017-01-20, 16:50 Marlena Wasiluk
  • Po raz kolejny dzieci z Krainy Kota Atlasa wcieliły się w rolę aktorów i zaprezentowały jasełka licznej widowni; dzieciom z oddziału „0”, grupom „Jeżyków” i „Muchomorków” z przedszkola, dzieciom z klas I-III. Gośćmi szczególnymi były dzieci z grupy przedszkolnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

2017-01-20, 16:42 Marlena Wasiluk
Wyświetl