Publikacje nauczycieli

• Korzystając z uroków jesiennej pogody postanowiliśmy wypróbować działanie latawców. Zabawy było co nie miara, a dzieciaki otrzymały w prezencie latawce do zabawy razem z rodzicami :-)

2017-09-20, 10:57 Katarzyna Górak
  • W ostatnim tygodniu gościliśmy w naszym przedszkolu Panów z Politechniki, którzy przedstawili ofertę zajęć dodatkowych. Dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach pokazowych "Misji Robotyka". Podobało się szczególnie chłopcom ;-)

2017-09-20, 10:54 Katarzyna Górak
  • Do naszego Gangu Świeżaków trafiła kolejna maskotka - Borówka Basia! Zobaczcie sami... :D Dziękujemy za wszystkie podarowane naklejki oraz nieśmiało prosimy o dalsze wsparcie :)

2017-09-20, 09:07 Magdalena Pławecka
  • Dziś grupka starszaków wybrała się do biblioteki. Dzieci mogły samodzielnie wybrać sobie książkę do wypożyczenia, więc każdy wybierał co mu się podobało - bajki o samochodach, zwierzątkach czy księżniczkach :) Drodzy Rodzice, poniedziałek będzie dniem w którym starszaki będą chodzić do biblioteki, więc prosimy o przynoszenie pożyczonych książek

2017-09-20, 09:06 Magdalena Pławecka
  • 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. "Kropka" Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała obchody Dnia Kropki. „Kropka” - to historia dziewczynki o imieniu Vashti, która nie wierzy w swoje możliwości. Dzięki swojej nauczycielce dziewczynka jednak w końcu uwierzyła

2017-09-20, 09:04 Magdalena Pławecka
  • Grupa starszaków na ostatnich zajęciach poznała bardzo ważne słowa, które bardzo często mają magiczną moc - chodzi tutaj oczywiście o "proszę", "dziękuję" i "przepraszam". Dzieci nauczyły się w jakich sytuacjach powinny używać tych słów, a także wykonały prace plastyczne. Podczas gdy starszaki pilnie się uczyły

2017-09-20, 08:42 Magdalena Pławecka
  • W ramach omawianego tematu kompleksowego ,,Misie" utrwalały wiadomości dotyczące warzyw i owoców. Rozwijaliśmy przy okazji kompetencje matematyczne w zakresie klasyfikowania przedmiotów według określonej cechy.

2017-09-20, 08:25 Anna Michalczyk
  • Utrwalenie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

2017-09-20, 08:21 Anna Michalczyk
  • Z okazji urodzin życzymy Ci radosnego uśmiechu, wielu wesołych przyjaciół, wspaniałych zabaw, wymarzonych zabawek, bajkowych snów do poduszki, lodów na deser i wszystkiego, czego tylko zapragniesz :)

2017-09-20, 00:29 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Pierwsze urodziny w grupie Krasnoludków obchodziła w piątek Amelka. Skończyła 3 latka. Z tej okazji koleżanki i koledzy przygotowali dla jubilatki w prezencie kolorowe rysunki. Wszyscy starali się, aby Amelce było bardzo wesoło. Były serdeczne życzenia i uściski a Amelka częstowała dzieci słodyczami. Wszystkiego najlepszego Amelko !

2017-09-19, 23:33 Bożena Stelmach
Wyświetl