Publikacje nauczycieli

• Witaj kochany Mikołaju, wiemy co niesiesz w tym worku. Wiemy, że chcesz nam radość sprawić, że chcesz się z nami pobawić. Ale troszeczkę się obawiamy bo my niegrzeczni często bywamy. Jednak od dzisiaj będzie inaczej, niech nam Mikołaj wszystko wybaczy. Niech się nie gniewa bardzo prosimy, my już na pewno się poprawimy. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Mikołajek

2013-12-06, 23:50 Malwina Fijałkowska
  • W dniu 02.12.2013 r. przedszkolaki wraz z klasą III wybrały się na wycieczkę do Wielunia. W planie było odwiedzenie: Biblioteki Gminnej i Miejskiej, pomnika Jana Pawła II, Poczty, Radia Ziemi Wieluńskiej oraz cukierni "U Jarka", w której dzieciaczki mogły skosztować słodkości. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć ;)

2013-12-06, 23:44 Malwina Fijałkowska
  • W piątek 29 listopada b.r. w naszym oddziale dzieci mogły poznać swoją przyszłość. A to za sprawą zabaw i wróżb andrzejkowych. Przedszkolaki dowiedziały się między innymi jaki zawód będą wykonywać jak dorosną, jakie imię będzie miał ich najlepszy przyjaciel oraz jakie prezenty czekać na nich będą pod choinką :)

2013-12-06, 23:14 Karolina Tyburcy-Szlendak
  • 29 listopada 2013r. odbył się w Goworowie XI Wojewódzki Przegląd Legend Mazowsza organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji , w którym po raz trzeci udział wzięły przedszkolaki z naszego przedszkola. W tym roku dzieci z grupy "Skrzatów" pod kierunkiem pani Jolanty Romanowskiej i Wiesławy Wasilewskiej zaprezentowały się

2013-12-06, 22:39 Wiesława Wasilewska
  • 25 listopada swoje święto obchodziła jedna z najmilszych zabawek – Pluszowy Miś. Mimo tego, że dzieci mają nowoczesne i atrakcyjne zabawki, moda na miśki nie przemija. Każde dziecko ma swego ulubionego pluszowego przyjaciela, który często towarzyszy mu podczas zasypiania Dzieci z Punktu Przedszkolnego również uczciły to święto.

2013-12-06, 22:22 Ewa Sajewicz
  • Czerwono się zrobiło dzisiaj w przedszkolu od Mikołajkowych czapek, które na spotkanie z Mikołajem założyły przedszkolaki. Już od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonego gościa. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali na buziach dzieci pojawił uśmiech. Wszystkie dzieci były pod wrażeniem wspaniałego gościa. Jednak zanim Mikołaj przystąpił

2013-12-06, 22:18 Edyta Partyka
  • Dnia 28 listopada 2013r. po raz kolejny w naszym przedszkolu gościliśmy grupę teatralną "DUET" Z Krakowa, która zaprezentowała dzieciom przedstawienie pt."Reksio". Znany i lubiany bohater bajek animowanych Reksio wprowadził dzieci w świat wartości takich jak dobo, umiejętność dzielenia się z innymi czy też przyjaźń. Przedszkolaki zgromadzone

2013-12-06, 21:45 Wiesława Wasilewska
  • W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, które przeprowadzone zostały Metodą Dobrego Startu. Wykorzystano na nich łatwy wzór i wierszyk „Deszczyk kapie” z cyklu „Od wierszyka do rysunku” Marty Bogdanowicz, który przeznaczony jest dla dzieci 3- 4 letnich. Zajęcia odbyły się według ustalonego schematu.

2013-12-06, 21:37 Ewa Sajewicz
  • Tradycji stało się zadość, iż w dniu 6 grudnia 2013r. Święty Mikołaj odwiedził nasze przedszkole i zostawił prezenty. W zamian dzieci wykonały album. Na twarzy każdego dziecka zagościł uśmiech, tzn. że upominki podobały się przedszkolakom.

2013-12-06, 21:37 PM 15
Wyświetl