Publikacje nauczycieli

• W środę, w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, podczas której nasze przedszkolaki zaprezentowały część artystyczną: wiersze, piosenki, tańce oraz wręczyły mamusiom bukieciki kwiatków i upominki;)

2014-05-28, 20:16 Aleksandra Rybakowska
  • Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie w wykonaniu Pana Waldemara Presi. Po przedstawieniu, dzieci miały okazję obejrzeć kukiełki z bliska i spróbować je ,,ożywić".

2014-05-28, 20:06 Agata Świebodzińska
  • 27 Środowiskowych Domów Sampomocy i Domów Pomocy Społecznej z całego Pomorza prezentowało swoją tówrczość podczas XIII Wojewódzkiego Jarmarku Folklorystycznego, który w czwartek odbył się w Chmielnie. Tegorocznym motywem przewodnim była opowieść o "Panu Czorlińscym co do Pucka po sece jachoł".

2014-05-28, 20:05 Aleksandra Rybakowska
  • Dzisiaj posadziliśmy przy przedszkolnym placu, otrzymane od naszych rówieśników z Przedszkola Nr 2 w Jeleśni sadzonki drzewek. Też nasze przedszkolaczki bardzo chętnie włączają się w różne akcje ekologiczno - przyrodnicze i doskonale wiedzą co należy robić, by chronić swoje najbliższe środowisko i jak dbać o zdrowe życie na Ziemi.

2014-05-28, 20:02 Barbara Górna
  • W dniu 8 maja dzieci z grup 5 i 6 latków brały udział w Konkursie Recytatorskim z cyklu "Mój Świat - gimnastyka dla języka", zrganizowanym przez Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta w Klubie Aneks. Dzieci zaprezentowały utwory Małgorzaty Strzałkowskiej. Dzieci 5-letnie w składzie: Nadia Bebak Konrad Osika Tymek Przewoźnik Patryk Krochmal Jaś

2014-05-28, 19:59 Przedszkole Dojazdów
  • W czwartek, w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk pt. "Żółw i zając" - adaptacja sceniczna wiersza dla dzieci francuskiego poety J. La Fontaine'a. Pełna humoru historia powolnego Żółwika Bogdanka, który postanawia zmierzyć się w wyścigu ze sprytnym i bardzo szybkim Zającem. Wydaje się, że Żółw nie ma szans na zwycięstwo, ale? Spektakl