Publikacje nauczycieli

• 19 grudnia do przedszkola zawitali rodzice by podziwiać swoje dzieci w Przedszkolnych jasełkach. Podczas spotkania nie zabrakło łamania się opłatkiem wspólnych życzeń i drobnych upominków wręczonych rodzicom oraz śpiewu kolęd i pastorałek.

2014-01-02, 20:13 Beata Górna
  • Czas Świąt Bożego Narodzenia kojarzy nam się z ozdabianiem ciasteczek. Przedszkolaki również postanowiły pięknie przyozdobić świąteczne pierniczki, a później zjeść je aż do ostatniego okruszka:)

2014-01-02, 20:07 Malwina Fijałkowska
  • W ramach programu"Zdrowy przedszkolak" realizowanego w grupie starszej w Oddziale w Kobylu odwiedziła nas Pani higienistka Jolanta Papuga. Podczas spotkania dzieci utrwalały nawyki prawidłowej higieny jamy ustnej. Na koniec dzieci otzrymały kolorowanki i naklejki.

2014-01-02, 20:03 Beata Górna
  • " Niecierpliwy jest Mikołaj, przyszedł do nas przed świętami, wnet do swego sięgnie wora wypełnionego prezentami..." Wszystkie dzieci z wielką radością oczekiwały na przyjście Św. Mikołaja, który w tym roku pojawił się w przedszkolu już 3 grudnia. Po występie aktorów Teatru "Skrzat" dzieci zostały obdarowane prezentami za które

2014-01-02, 19:56 Beata Górna
  • Jak co roku przedszkolaki w wigilię Św. Andrzeja miały okazję do wspólnych zabaw połączonych z wróżbami. Nie zabrakło więc wróżenia woskiem, układania butów, wróżb co cię czeka, kim będziesz w przyszłości, kwiatek - ośmiopłatek, płonące łódeczki czy cukierkowej wróżby.

2014-01-02, 19:47 Beata Górna
  • W dniu 11.12.2013 r. starsze dzieciaczki uczestniczyły w przedstawieniu terapeutycznym pt.: "Dzieci z różnych stron świata".

2014-01-02, 19:39 Malwina Fijałkowska
  • 6 listopada w Oddziale w Kobylu miała miejsce ważna uroczystość -Pasowanie na starszaka i przedszkolaka. Po występie w wykonaniu dzieci przed zgromadzoną publicznością 8 dzieci pięcioletnich złożyło uroczyste przyrzeczenie i zostało pasowanych na starszaka. Pozostałe dzieci również zostały włączone do grona przedszkolaków. Wszystkie dzieci na zakończenie

2014-01-02, 19:35 Beata Górna
  • 24 października dzieci z grupy starszej Oddziału w Kobylu pojechały na wycieczkę do OER w Starym Wiśniczu by uczestniczyć w warsztatch "Jesień na wsi". Podczas zajęć miały możliwość zapozanania się z pracami jakie były wykonywane w okresie jesieni. Między innymi dzieci samodzielnie kisiły kapustę, przygotowywały owoce do suszenia.

2014-01-02, 19:12 Beata Górna
  • 19 września 2013r. dzieci z Oddziału w Kobylu odwiedził aspirant Piotr Jacewicz. Podczas spotkania dzieci miały możliwość dowiedzieć się jak należy się zachowywać w różnych sytuacjach np. podczas nieobecności rodziców, kontaktu z nieznajomym oraz jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Wielkim przeżyciem dla chłopców była możliwość założenia

2014-01-02, 18:58 Beata Górna
  • Święty Mikołaj nie zapomniał i tym razem o Naszych przedszkolakach, przybył do przedszkola w dniu 06.12.13r i obdarował wszystkie dzieci miłymi prezentami. W podzięce za prezenty dzieci zaśpiewały i zatańczyły dla Św. Mikołaja.Święty zapewniał wszystkie dzieci, że obserwuje ich z wysokiego nieba, a w swej wielkiej księdze odnotowuje dobre uczynki każdego dziecka.

2014-01-02, 17:54 Nauczyciel MP13
Wyświetl