Publikacje nauczycieli

• 29 stycznia, w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka, maluszki wspólnie z kilkoma mamami przygotowały słodką niespodziankę dla ukochanych seniorów. Krasnale przy okazji zapoznały się z wszystkimi etapami takich prac, potrzebnymi produktami i wykorzystywanymi do przygotowania babeczek urządzeniami elektrycznymi. Mamy Wiktora M. ,Igi i Nathana dzielnie

2019-03-19, 07:18 Renata Dubiel
  • 25 stycznia na zakończenie ferii starszaki przygotowały zimową wystawę prac plastycznych, która ozdobiła tablicę w Bibliotece Publicznej w Świebodzinie. Później dzieci wybrały się na pyszne lody do "Fanaberii". Przy okazji smacznych odwiedzin uczyły się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

2019-03-19, 07:02 Renata Dubiel
  • 21 stycznia Smerfy podczas spotkania bibliotecznego zajęły się przygotowaniem kolorowych niespodzianek. W związku z tym, że to ważny dzień, dzieci przygotowały prezenty dla babć- kolorowego kwiatka ze styropianowej kuli i patyczków higienicznych. Wszyscy bardzo się starali, żeby ich prace były piękne i kolorowe, bo przecież to upominek dla najukochańszych seniorów.

2019-03-19, 06:52 Renata Dubiel
  • 21 stycznia maluszki po raz kolejny wspólnie z Misiem Frankiem czytały bajeczki. Tym razem w świat wielkiej literatury zabrała nas pani Monika T. nauczycielka z PP 3 w Świebodzinie.

2019-03-19, 06:43 Renata Dubiel
  • W czasie ferii Smerfy uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych. Tematem tego spotkania były "Balonowe zabawy". Pani Ewa przygotowała wiele niespodzianek, więc czas im minął na ciekawych i wesołych zabawach. Były zagadki, zadania do wykonania, zawody, a przy tym mnóstwo wspaniałych wrażeń.

2019-03-19, 06:35 Renata Dubiel
  • Dnia 14.03.2019r. grupę „Kaczorków„ i „Świeżaków” odwiedziły Panie: Emilka i Natalka, które są ratownikami medycznymi. Celem spotkania było przygotowanie przedszkolaków do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Na

2019-03-19, 00:26 Angelika Sambok
  • Pojawiająca się od czasu do czasu słoneczna pogoda sprzyja spacerom i wycieczkom. Najmłodsze Przedszkolaki dzięki "pomocy" węża Felusia bardzo dobrze radzą sobie w czasie przechadzek. Ostatnio wyruszyły by szukać pierwszych oznak wiosny i dokonywać przyrodniczych obserwacji.

2019-03-18, 23:58 Lidia Łuczak
  • Trzylatki również korzystają z nowej sali gimnastycznej. Swoją sprawność i kondycję mogą ćwiczyć w basenie z kulkami, na sprzęcie "Mini-siłowni" a także na drewnianych torach przeszkód składających się z różnych elementów takich jak drabinki, równoważnia, zjeżdżalnia itp.

2019-03-18, 23:47 Lidia Łuczak
  • W naszym klubiku obchodzimy kolejne urodziny naszych wychowanków, serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

2019-03-18, 22:26 Aleksandra Obal
  • Raz w tygodniu nasze maluszki mają możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka angielskiego. Dzieci bardzo lubią język angielski i z chęcią uczestniczą w tych zajęciach. Pragniemy, aby była to przede wszystkim dobra zabawa, ponieważ w ten sposób dzieci najłatwiej przyswoją wiedzę i wyniosą z zajęć jak najwięcej. Ponadto zajęcia kształtują prawidłową

2019-03-18, 22:19 Aleksandra Obal
Wyświetl