Publikacje nauczycieli

• Dnia 27.02.2013 r. zostały wysłane prace plastyczne wykonane przez dziewczynki z grupy „Smerfów. Konkurs nosi tytuł „Moja ulubiona postać z utworów Marii Konopnickiej”. Dzieci wykonały prace plastyczne techniką dowolną. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec marca 2013 r. Oto lista dzieci, które wzięły udział w konkursie: 1.

2013-02-27, 22:04 Punkt Przedszkolny w Laskach
  • Chociaż na dworzu zima jeszcze trzyma - to, w przedszkolu zapachniało już wiosną :)

2013-02-27, 21:57 mgr Joanna Lis
  • Kolejny krok w kierunku samodzielności zrobiły dzisiaj maluszki z naszej grupy przygotowując sobie samodzielnie śniadanie z produktów przyniesionych z przedszkolnej kuchni przez panią kucharkę. Dzieci najpierw nazywały produkty, obserwowały sposób przygotowywania kanapek z różnych smakołyków a następnie samodzielnie próbowały przyrządzić

2013-02-27, 20:30 Elżbieta Jasińska
  • Sześciolatki z gr.IV „Misie” wybrały się z wizytą do Urzędu Pocztowego, aby poznać drogę listu od nadawcy do adresata. Na poczcie dzieci naklejały znaczki, stemplowały koperty datownikiem i wrzucały do skrzynki pocztowej.

2013-02-27, 19:00 Jolanta Karska
  • Kontynując kampanie „Cała Polska czyta dzieciom” – ulubioną bajkę Maksia z gr. III „Biedronek” pt: "Franklin mówi przepraszam” czytał tata Maksia pan Kołodziejczyk.

2013-02-27, 18:50 Jolanta Karska
  • Jesień to jedna z najbarwniejszych pór roku. W Galerii pod Chmurką przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i plastyczne związane właśnie z tą porą roku. Rozpoznawały za pomocą dotyku elementy jesiennej przyrody, dopasowywały jesienne liście do drzew, tworzyły jesienne bukiety, śpiewały i tańczyły, a orkiestra dziecięca z grupy

2013-02-27, 18:34 Jolanta Karska
  • "Przez ulice idą dzieci - gdy zielone światło świeci. Kiedy żółte się zapali uważają nawet mali. Gdy zobaczysz zaś czerwone - czekaj grzecznie na zielone". Dzieci z gr."Biedronek" - pod bacznym okiem policjantów doskonaliły swoje umiejętności w prawidłowym i bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę.

2013-02-27, 18:20 Jolanta Karska
  • "Przygoda w kosmosie" - to tytuł bajki, którą czytała mama Oskara i Mateusza Czekalskich z gr.III "Biedronki" - w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom"

2013-02-27, 18:10 Jolanta Karska
  • Przy pląsach, zagadkach i przy muzyce ludowej przedszkolaki poznały historie ziemniaka. Po smaku i zapachu poznawały różne potrawy wykonane z ziemniaków, a dzieci z grupy I dowiedziały się jak robi się frytki. Dzieci miały możliwość wykazania się swoimi zdolnościami twórczymi wykonując ziemniaczane stworki, a inne robiąc stemple z ziemniaków.

2013-02-27, 17:59 Jolanta Karska
Wyświetl