Publikacje nauczycieli

• W piątkowe popoludnie nasze przedszkole zaszczycili swoją obecnością rodziny naszych podopiecznych. Dzieci przygotowały występ artystyczny, konkursy z nagrodami a mamy słodki poczęstunek. W trakacie spotkania zorganizowana została loteria fantowa, a dochód z niej został przeznaczony za zakup gier i pomocy dydaktycznych dla dzieci z grupy I i II.

2013-09-22, 16:02 Anna Soszka
  • Z okazji Dnia Dziecka obie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do łódzkiego ogrodu zoologicznego.

2013-09-22, 15:56 Anna Soszka
  • Dzieci z grupy Tygrysków samodzielnie przygotowały podwieczorek z pachnących truskawek i słodkich bananów.

2013-09-22, 15:54 Anna Soszka
  • Z okazji Dnia Przedszkolaka, dzieci w naszym przedszkolu mogły obejrzeć kila inscenizacji wierszy Juliana Tuwima przygotowanych przez pracowników przedszkola. Zamieszczamy materiał video z jednego z tych przedstawień - "Warzywa".

2013-09-22, 13:57 Krzysztof Bezen
  • We wrześniu dwie grupy 6-latków pod opieką pani Ani i pani Marzenki brały udział w zajęciach pt: „Od ziarenka do bochenka” w Żorskim Centrum Regionalnym w Osinach. Celem wycieczki było poznanie tradycji związanych z wypiekiem chleba i tradycji dożynkowych. Przedszkolaki poznały narzędzia używane dawniej podczas żniw: sierp, kosa, młockarnia, cep.

2013-09-22, 13:51 Administrator Strony
  • Zanim ulicę przekroczysz, otwórz szeroko swe oczy Bo to bardzo ważna jest rzecz, by się na baczności wciąż mieć. 13 września 2013 r. grupa 6-latków zaprosiła na spotkanie swoich młodszych kolegów z grupy 5-latków. Celem spotkania było sprawdzenie wiadomości dzieci na temat bezpiecznego zachowania się na drodze. Przedszkolaki rozwiązywały

2013-09-22, 13:18 Administrator Strony
  • Gdy dzień wstaje i wita świat, Ranną porą wstaję i ja. Mama pomaga ubierać się Do przedszkola prowadzi mnie. Rozpoczął się kolejny rok naszego pobytu w przedszkolu. Powitaliśmy troje nowych dzieci: Natalkę, Dawida i Szymonka. Wszyscy staramy się żeby było im u nas dobrze. Mamy nadzieję, że spodoba im się w naszej grupie. Wszystkim naszym wspaniałym przedszkolakom

2013-09-22, 13:17 Administrator Strony
  • SPRZĄTAMY ŚWIAT! „Sprzątanie Świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Jak co roku 4 i 5 latki

2013-09-22, 12:37 SŁAWOMIRA MAZURCZAK
  • Jak co roku, tak i w tym obowiązkowo poznajemy zasady zachowania na drogach. Nasze Biedroneczki wyjątkowo podeszły do tych zasad. Panie Lidzia i Kasia zapewniły im wiele atrakcji i pracy... Dzieciaki miały więc okazję, aby zbudować miasto z ulicami, domami, parkingami, a potem świetnie bawić się, poznać pracę policjanta, "tajemnice przechodnia", a także

2013-09-22, 11:49 Lidia Matysko
  • Dużo uśmiechu dla wszystkich Przedszkolaków. W piątek po raz pierwszy w przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wspólne pląsy przy muzyce, śpiew, zabawa z balonami i słodkości dostarczyły dzieciom w tym dniu dużo radości.

2013-09-22, 10:42 Iwona Wilk
Wyświetl