Publikacje nauczycieli

• Mimo, że zima nie odpuszcza ,starszaki poddać się nie chcą. Aby przyspieszyć jej przyjście wpadły na pomysł żeby założyć „zielony ogródek” w sali. Z entuzjazmem wykonały kolejne czynności konieczne do zasadzenia cebuli, pietruszki ,czosnku. Przedszkolaki doskonale już wiedzą co jest potrzebne roślinom, dlatego doniczki z cebulkami ustawiły

2013-04-29, 20:50 Aneta Strzeszewska
  • Króliczki ochoczo przystąpiły do XII edycji konkursu ekologicznego pod hasłem „Segregujesz? Nie marnujesz!”. Wspólnie wymyśliły pomysł pracy konkursowej oraz technikę jej wykonania. Zgodnie wycinały , przyklejały, kolorowały z nadzieją na sukces nie zapominając o świetnej zabawie .

2013-04-29, 20:36 Aneta Strzeszewska
  • Pani Marta Niedźwiedź, właścicielka szkoły "Play School", z którą od wielu lat współpracujemy promuje czytanie książek poprzez organizowanie konkursów plastycznych. W tym roku konkurs poświęcony był poezji Juliana Tuwima, a nosił tytuł "Cuda i dziwy". Nasi wychowankowie z wielką chęcią zaangażowali się w wykonanie prac

2013-04-29, 20:35 Klaudia Godlewska
  • Wielką niespodziankę naszym przedszkolakom sprawili wolontariusze z Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku „ Pędzące strzały” organizując im indiańską wioskę. Projekt "Na tropie Indian", zrealizowany został w ramach Akademii Inicjatyw Wolontariackich pod patronatem MCK. Zrealizowany został przez: Adę Żochowską, Martynę Krzemionkę i Artura Lisińskiego.

2013-04-29, 20:32 Aneta Strzeszewska
  • KATECHIZM POLSKIEGO DZIECKA autor: Władysław Bełza - Kto ty jesteś? - Polak mały. - Jaki znak twój? - Orzeł biały. - Gdzie ty mieszkasz? - Między swemi. - W jakim kraju? - W polskiej ziemi. - Czym ta ziemia? - Mą ojczyzną. - Czym zdobyta? - Krwią i blizną. - Czy ją kochasz? - Kocham szczerze. - A w co wierzysz? - W Polskę wierzę. - Czym ty dla niej? -

2013-04-29, 20:09 Renata Kostkiewicz
  • Dzieci z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć teatrzyk pt. "Szewczyk Dratewka". Tytułowy bohater naprawił dzieciom buciki a także rozbawił ich do łez:)

2013-04-29, 20:07 Administrator Strony
  • W dniu 27 marca czytano dzieciom z naszego przedszkola w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” „Wielkanocną niespodziankę” E. Nyiro. Spotkanie umiliły zabawy ruchowe „Kicanie zajączka”, liczenie i kolorowanie pisanek.

2013-04-29, 19:30 Administrator Strony
  • 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Okazało się, że grupa Kaczuszek z oddziału naszego przedszkola w Starym Gronowie ma sporą wiedzę dotyczącą dbania o nasza planetę. Segregowanie odpadów to podstawa! W związku z tym nasze maluchy zakasały rękawy, założyły jednorazowe rękawiczki i ochoczo ruszyły w teren . Naszym celem było pobliskie

2013-04-29, 16:36 Liliana Gąsiorowska
  • Każdy chłopiec nawet mały, gdy jest zręczny, dzielny, śmiały, gdy jest dobrym przedszkolakiem, kiedyś może być strażakiem. W piątek o godzinie 11, Elfiki wraz z starszą grupa Tygrysków miały przyjemność oglądać pokazy strażaków. Strażacy tego dnia nie mieli chwili wytchnienia. Przedstawili pokaz akcji ratunkowej poszkodowanym w wypadku samochodowym.

2013-04-29, 13:18 Agnieszka Zimerman
  • W dniach 24-26 kwiecień w grupie najmłodszej Słoneczka realizowano cykl zajęć związanych z twórczością Juliana Tuwima w ramach obchodzonego roku znanego poety. W pierwszym dniu dzieci zapoznały się z twórczością J Tuwima na podstawie przyniesionych przez siebie książek. W czwartek odbyło się zajęcia otwarte , na które zaproszono rodziców.

2013-04-29, 13:04 Elżbieta Sudomirska
Wyświetl