Publikacje nauczycieli

• Gabrysia, Małgosia i Antek zapraszają do udziału w przedszkolnym kiermaszu wielkanocnym.

2012-04-11, 21:49 Dorota Jelinek
  • 30 marca dzieci wykonały barwne plamy wielkanocne. Były tak piękne, że trudno było wybrać najładniejszą.

2012-04-11, 21:46 Dorota Jelinek
  • Nadeszła oczekiwana przez dzieci wiosna i ulubione zabawy na przedszkolnym placu zabaw.

2012-04-11, 21:39 Dorota Jelinek
  • 22 marca dzieci z przedszkola wybrały się z Marzanną na uroczyste pożegnanie zimy. Były śpiewy tańce i radość z nadchodzącej wiosny.

2012-04-11, 21:27 Dorota Jelinek
  • "Chory kotek" (autor: Stanisław Jachowicz) Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku, I przyszedł pan doktor: „Jak się masz, koteczku?” — „Źle bardzo...” — i łapkę wyciągnął do niego. Wziął za puls pan doktor poważnie chorego, I dziwy mu śpiewa: — „Zanadto się jadło, Co gorsza, nie myszki, lecz szynki

2012-04-11, 13:46 Nauczycielki Przedszkola
  • "Tadeuszek" (autor: Stanisław Jachowicz) Raz niegrzeczny Tadeuszek Nawsadzał w butelkę muszek; A nie chcąc ich męczyć głodem, Ponarzucał chleba z miodem. Widząc to ojciec przyniósł mu piernika I nic nie mówiąc, drzwi na klucz zamyka. Zaczął się prosić, płakał Tadeuszek, A ojciec na to: - Nie więź biednych muszek. Siedział dzień cały.

2012-04-11, 13:44 Nauczycielki Przedszkola
  • "Kałużyści" (autor: Danuta Wawiłow) Już od rana na podwórzu wśród patyków i wśród liści przycupnęli nad kałużą pracowici kałużyści. Wygrzebują brud z kałuży, niech kałuża będzie czysta! Pełne ręce ma roboty każdy dobry kałużysta! Rękawiczką i chusteczką dwóch błocistów chodnik czyści. Obrzucają

2012-04-11, 13:40 Nauczycielki Przedszkola
  • 21 marca grupa II wzięła udział w powitaniu wiosny z Prezydentem Miasta Lublina panem Krzysztofem Żukiem. Przedszkolaki przeszły w barwnym korowodzie z pl. Litewskiego do Ratusza. Dzieci przyniosły swoje marzanny, które zamiast do Bystrzycy trafiły do Ratusza. Dzieci chętnie fotografowały się z panią wiosną a prezydent K.Żuk rozdawał cukierki.

2012-04-11, 13:04 Nauczycielki Przedszkola
  • Co robiły przedszkolaki?

2012-04-09, 21:31 Katarzyna Papierska
  • Czas przedświąteczny, to czas przygotowywania wielkanocnych dekoracji. Dzieci z grupy II zaprosiły na zajęcia rodziców. Wspólnie malowały ogromne jaja z baloników, robiły z papierowych talerzyków kurki, zajączki i baranki wielkanocne. Część zajęcia odbyła się w Sali Kujawskiej. Zgromadzone tam eksponaty pozwoliły przybliżyć dzieciom niektóre

2012-04-09, 21:27 Małgorzata Jamroziak
Wyświetl