" Ach, ta Pipi ! ".

W dniu 14.11.2017r. dzieci z grup "Słoneczka" i "Motylki" wzięły udział w spektaklu pt. " Ach, ta Pipi ! "
Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia w kinie Kijów. Książka autorstwa Astrid Lindgren „Pipi Pończoszanka” jest zaliczana do grupy ulubionych lektur dzieci i młodzieży. Każdy z nas zna z dzieciństwa Pipi Pończoszankę, jej dwójkę przyjaciół Tomiego i Anike, a także śmieszną małpkę Pana Wilsona i łaciatego konia Alfonso oraz wspaniałe przygody całej gromadki. I tym razem Pippi nas nie zawiodła. Przygody szalonej Pipi przeplatane były piosenkami i tańcem, a ciekawa scenografia, gra świateł i naturalnej wielkości pacynki, były dodatkową atrakcją spektaklu. Dzieci były zachwycone nowatorskimi rozwiązaniami i użyciem kolorowych projekcji multimedialnych.
wpis edytowano 2017-11-14, 23:04