Dzień Mamy i Taty! undefined
Dzień Matki

Dzień Mamy i Taty!

Dzień 25 maja 2016 roku w Niepublicznym Przedszkolu "Jaś i Ola idą do przedszkola" w Kamionnej był wyjątkowy. Do naszego przedszkola na zaproszenie swoich pociech zawitali Drodzy Rodzice.

Na początek uroczystości szanownych Rodziców, Pana Wójta oraz Panią Sekretarz powitała Pani Dyrektor. Starannie przygotowana część artystyczna składała się z pięknych wierszyków, wesołych piosenek oraz tańców. Każde z dzieci starało się jak najlepiej zaprezentować przed zgromadzoną publicznością w szczególności przed swoją mamusią i swoim tatusiem. Grupa maluszków przygotowała także dla swoich rodziców specjalną niespodziankę - filmik z dotychczas spędzonych chwil w przedszkolu. Po tak pięknych występach na twarzach wszystkich rodziców malowała się duma i zadowolenie ze swoich pociech.

Dzień Mamy i Dzień Taty to święta, podczas których dzieci chcą pokazać swoim rodzicom jak bardzo ich kochają. Swoją miłość można wyrazić na różne sposoby np. obsypując kwiatami, drobnymi upominkami lub buziaczkami i przytuleniami. Więc żeby tradycji stało się zadość po części artystycznej rodzice zostali obdarowani drobnymi upominkami. Mamusie otrzymały kolorowe "naszyjniki", natomiast tatusiowie "aparat" ze zdjęciem swojego dziecka. Rodzice podziękowali za ten dziecięcy trud długimi brawami. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w pomoc w przygotowaniach do tej uroczystości oraz za swoją obecność. Dziękujemy!

Filmik maluchów dla rodziców:

Filmik z Dnia Mamy i Taty:
07.06.2016
Magdalena Pławecka