Dzień Pluszowego Misia  undefined

Kto jest dzieci przyjacielem?
Mały miś.
Kto tajemnic zna tak wiele?
Mały mis.
Miś choć mały, choć nieśmiały,
wielkie serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonały.
Każdy misia swego ma.
Przedszkolaki z naszego przedszkola w piątek 24 listopada czynnie uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia Misie przyjęły od dzieci zaproszenie do wspólnej przedszkolnej zabawy. Dzieci poznały historię powstania najsłynnjejszej zabawki Świata, bawiły się przy misiowych piosenkach, malowały misie, rozwiązywały zagadki i grały w misiowe memory.
Do głównych atrakcji należało spożywanie misiowego "lekarstwa" na wszystkie misiowe bolączki – miodu.
W piątek każdy powiernik dziecięcych sekretów Miś, Misiu, Misiaczek – dołączył do grona zadowolonych przedszkolaków. Po dniu pełnym radości i zabawy wszystkie Misie zmęczone i szczęśliwe wróciły ze swoimi właścicielami do domu.
28.11.2017
Edyta Szymkiewicz -Węgrzyn