... Dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia. undefined
Dzień Babci

... Dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia.

Dzieci z Integracyjnego Przedszkola Samorządowego Nr 27 w Kielcach uroczyście obchodziły święto swoich babć i dziadków 07.02.2013r.

Każda grupa zaprosiła swoich najbliższych na uroczyste występy. Przedszkolaki zaprezentowały część artystyczną: recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Zostały wręczone babciom i dziadkom wcześniej wykonane upominki.

Podczas spotkania panowała miła rodzinna atmosfera. Na twarzach dziadków malowało się wzruszenie i radość. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Bardzo dziękujemy!

Za wykonanie pięknych zdjęć z tej uroczystości dziękujemy pani Kindze.

mgr Małgorzata Stańczyk
12.02.2013