Konkurs Wielkanocny undefined

Konkurs Wielkanocny

Święta Wielkanocne są zawsze świetną okazją do wielu ciekawych przedsięwzięć. Mają one nie tylko dostarczać dzieciom świetnej zabawy i uśmiechów na twarzy, ale są także doskonałym sposobem na ich edukację.
Tak też było podczas tegorocznego konkursu Wielkanocnego. Na konkurs wpłynęło tak wiele pięknych i pomysłowych prac, że ciężko było wybrać te najładniejsze. Wszystkie zostały zaprezentowane na wystawie zorganizowanej w naszym przedszkolu, gdzie mogła je podziwiać cała społeczność przedszkolna. Najważniejszym jednak momentem było rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom konkursu a wszystkim uczestnikom pamiątkowych dyplomów. Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom za udział w zabawie.
19.05.2019
Ewa Kowalewska