,,Kubusie " na wyjeździe integracyjnym undefined

,,Kubusie " na wyjeździe integracyjnym

10 lutego przedszkolaki z najstarszej grupy ,,Kubusie" wybrali się wraz z wychowawcą na wycieczkę aby rozpocząć cykl spotkań z uczniami w Zespole Szkół w Domaniowie. Ponieważ ponad połowa dzieci z grupy 5-6latków od 01.września będzie już uczniami I klasy dlatego też już integrujemy się ze społecznością szkolną .
Pięknie przywitała i oprowadziła nas po szkole pani pedagog M. Wandzel. Odwiedziliśmy uczniów w młodszych klasach, pracownie komputerową, zajrzeliśmy do sali gimnastycznej gdzie odbywały się zawody. Docelowo spotkaliśmy się z panią w bibliotece. Pani Renata opowiedziała nam jak pracuje biblioteka, poczytała nam bajki, potem mogliśmy obejrzeć różne książki i czasopisma. Pięknie wygląda biblioteka w szkole i już niektórzy z nas na pewno zapiszą się gdy będziemy już w szkole.
Na koniec czekała nas miła niespodzianka: pani dyrektor poczęstowała nas kolorowymi balonikami, a kiedy Bartusiowi niespodziewanie balonik pękł to nie musiał się martwić bo dostał drugiego.
Bardzo za to dziękujemy!
Przyjedziemy tu jeszcze raz, a wtedy będziemy próbowali być uczniami i usiądziemy w ławkach.
11.02.2014
Barbara Pabian