" LAS ZAPRASZA NAS ‘  undefined

" LAS ZAPRASZA NAS ‘

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie ciekawych wycieczek przyrodniczych.
19.09 grupa " Sówek" udała się na wycieczkę do lasu. Dzieci rozpoznawały i nazywały drzewa liściaste i iglaste, zbierały materiał przyrodniczy do kącika przyrody, obserwowały ślady na piasku. Ponieważ pogoda tego dnia była piękna chętnie pokonywały długą trasę.
Na leśnej drodze spotkaliśmy uczniów I i II klasy z panią Danką. Po przywitaniu "Sówki" i dzieci ze szkoły zaśpiewały po 1 piosence. Przy tartaku duże zainteresowanie przedszkolaków wzbudziła kolorowa pasieka z drewnianymi figurami. A w pobliżu przedszkola czekało nas jeszcze jedno miłe spotkanie, tym razem z panią Izą i starszymi uczniami szkoły, którzy "sprzątali świat". Okazało się , że nasze dzieci znają imiona prawie wszystkich starszych kolegów! Była to pełna wrażeń jesienna wycieczka.
22.11.2017
Angelika Kalka